Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyni szeretnék, milyen...

Fogyni szeretnék, milyen tablettát javasoltok?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, 23 éves, 180 magas, 90 kg.


Nem szoktam diétázni, nem vetem meg hogy este 10 után is egyek akármit, keveset mozgok. A súlyom állandó, e fölé már nem nagyon megy.


Szeretnék lefogyni vagy legalább néhány kilóval kevesebb lenni. Nincs időm sem igazán meg kedvem sem napi x órát mozgásra szánni, nem akarok lemondani a finom falatokról (nagyrészt).

Interneten olvastam különböző tablettákról, hatásaikról, hogy étvágyat csökkentő és zsírégető stb..


Olyan tablettára lenne szükségem ami nagyon hatásos zsírégető és használ.

Illetve kérdésem még hogy ezeket a tablettákat lehet e más tablettával együtt szedni?


Minden választ előre köszönök!


2009. jún. 17. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Tablettától NEM lehet lefogyni.
2009. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Tablettát ne próbáld meg. Volt ismim aki kipróbálta, nem ér semmit.

Tudod mivel érsz el eredményt? Fuss!!!!! Aztnem hiszem el, hogy napi fél órát nem tudsz erre szánni... ennyit mindenki tud! És hidd el, nem kell lemondanod a finom falatokról sem. Csak este ne egyél. Napközben ehetsz bármit.

2009. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

NINCS ilyen tabletta, viszont kiválóan megél a csodaszergyártó szemfényvesztő ipar a lusta emberekből. Ingyen semmit nem adnak, az is energiádba került, hogy felhízlald magad, akkor az is energia lesz, hogy leadd.

Olyan termékek léteznek, amelyek az ÉSSZERŰ táplálkozás hatását, illetve a mozgás zsírégető hatását fokozzák. De önmagában egyik sem segít.

Önfegyelem nélkül, és anélkül, hogy a fogyás- és a tested működésével tisztában lennél, nem fog menni. Ez utóbbi esetben magadtól is tudnád, hogy csodaszer NINCS.


Köszönöm -személy szerint- a kérdést, ismét nagyot röhögtem, mint az összes többi hasonlóan tohonya de legalább ostoba kérdésen. "Szeretek éjfélkor tíz kiló csokit enni, nem akarok lemondani róla, tök lusta vagyok, de karcsú alakot is szeretnék.."

Ph...

2009. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent!!! Döntsd el fejben /agyban/, mennyire fontos neked a fogyás. Ha csak röpke álmodozás, akkor nem fogsz kitartani, de ha komoly elhatározás, akkor tessék elkezdeni egy olyan diétát, ami életmód váltással jár, vagyis homlokegyenest másképp kezdesz el étkezni, mint eddig tetted. Akkor ugyanis nem fogsz visszahízni. Máskülönben jojózol és egész életedben bajod lesz a súlyoddal!
2009. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Vannak orvos által felírható étvágycsökkentő tabletták. Ilyen pl. a reductil.

Ennek szedését azonban mindig az orvossal kell megbeszélni.

2009. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Aki pótcselekvésből, függőségből eszi dagadtra magát annak nem használ az étvágycsökkentő. ők ui nem csak akkor esznek, ha étvágyuk van, hanem mindig.

Kérdező tényleg baromi igényes lelkületű ember lehet, ha fotelben ülve, magát tömve akar lefogyni.

2009. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Miért mondjátok szegénynek hogy nincs tabletta. Hát a CIÁNkapszula mire való? Adipex-el együtt lehet szedni!
2009. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
kocogást javasolnám :)
2009. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket! :) A ciánkapszulás megnevettetett!! :D


Őszintén szólva nem vagyok úgy dagi mert minden ismim 70 kilónak néz (nincs nagy hasam) leginkább a combom, fenekem nagyobbacska illetve amikor leülök akkor a hasam "begyűrődik" :D de nem durván. Szóval csak ilyen önegót akarok javítani és ehhez kell a segítségetek!!


Eddig azt szűrtem le, hogy akkor ha napi fél órán esténként kocogok/erőltetett sétálok és tegyük fel este 8 után nem eszek (ezt mától kezdem), akkor annak lesz eredménye.

Képes vagyobb nagy áldozatot hozni csak nem tudom, hogy mit kellene ennem illetve mikor mennyit.

Olvasgattam itt a témát de minden eset annyira személyreszabott..


Például napközben ilyen menüt szoktam enni (nem gyorsétteremben) ahol a kaja változatos. Általában mindig gyümi levest eszek valamilyen rántott hússal+krumplival. (Debrecen - Gödör étterem estleg hátha tudja valaki :))

Ezt 12 órakor szoktam.


Vacsorára meg ami van..


Akkor hogyan tovább táplálkozásilag?

2009. jún. 17. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Néha cseréld le a gyümölcslevest(sok benne a cukor) pl. zöldséglevesre,húslevesre és a rántott hús mellé zöldköretet egyél, vagy valami salátát. Vagy kérj natúrszeletet, ha a krumplit nagyon szereted. :))
2009. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!