Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Végre sikerült a súlyom...

Végre sikerült a súlyom helyreálítása, folyamatos edzésben vok. DE egy sérülés miatt ujra felszettem kilókat, most a Hoodiával bróbálkozok. Vki tud ajánlani valami kiegészitő tevékenységet mellé ami segithet? (sporton kivül)

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad a sérülés hol van ezért nem.

Ha meg nem sportolsz,akkor újra kell számolni a napi kalóriaigényt és annyi,nem hízol tovább.

Ehhez nem kell étvágycsökkentő,csak egy minimális józan ész.

2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

OFF

helyreálLítása

Újra

felszeDtem

PróbálkozoM

kiegészÍtő

segÍthet

kÍvül

2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fekvő beteg vagyok egy csípőmütét után lábadozok
2011. okt. 10. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

evés helyett olvasás vagy filmezés.

egyébként ha figyelni akarsz, hogy ne egyél fölöslegesen sokat, akkor egyrészt rendszeresen egyél kevesebbet, szükséges tápanyagokat (vitaminokat is) vidd be, akkor nem leszel úgy nagyon éhes.

meg zabozz. az elég rostos, ez előnyös.

2011. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A fogyás engem is érdekelne, fáj a csípőm nekem is sajnos nagyon és már rég óta.


Egyébként én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy igyál sok folyadékot, lehetőleg ásványvizet és/vagy 100% rostos gyümölcslevet, természetes, nem színezett teákat és mézzel, nem cukorral.

2011. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!