Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L-karnitin ad energiát?

Az L-karnitin ad energiát?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy itt teszem fel a kérdést, de talán a fogyózók tudnak róla a legtöbbet. Nekem nem olyasmire kéne, hogy sportolok, és előtte fél órával beveszem, hogy jobban fogyjak, vagy ilyesmi, hanem hogy ad-e energiát az egész napos lótás-futás közben, ha mondjuk beveszek egy kapszulával? Eléggé fáradt, gyenge szoktam lenni, sok mindent kipróbáltam már ellene, de úgy igazán semmi sem segít. Talán majd ez.
2011. okt. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs ilyen szerepe,

energiát a szénhidrátokból / zsírokból nyerünk!

A karnitint a szervezetünk is előállítja valamilyen mennyiségben, a zsírsavak lebontásában van szerepe.

2011. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha beveszem, semmi sem fog történni?
2011. okt. 7. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az atomerőművekben is ezt használják.

egyébként, a zsíranyagcserében van szerepe. ezért jó hogy eszel KAJÁT amiben van carnitine, és akkor tudsz élni. ennyi. pluszba enni.. nem valószínű, hogy bármivel energikusabb lennél. egyél rendesen, és legyél aktív, akkor mondjuk lesz energiád, de nem annyi mint supermannek :) de hát ez van, az élet fárasztó és értelmetlen ehhhh...

2011. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ginseng, Ginko-Biloba ad energiát és nem káros, sőt egészséges. A Karnitinnek tök más szerepe van.
2011. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán mit nevezünk "energia adásnak" M
2011. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!