Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyókúrás kapszulát...

Milyen fogyókúrás kapszulát ajánlanátok, mert 5 hónapos baba mellett nincs időm tornázni vagy futni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem írod, hogy anyatejes-e... ha igen, akkor semmilyet. Ne akarj neki rosszat. Ha tápos, akkor is inkább vmi rostban gazdag étrendkiegészítőt, ami teltségérzetet ad.
2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semmilyet.


5 hós baba mellett arra se lehet időd, hogy ideges legyél, ötpercenként rohanj a WC-re hasmenéssel, pisilni, vagy veseelégtelenséggel kétnaponta rohangálj dialízisre.


A babát beteszed egy babakocsiba, és lehet vele sétálni egy órát. Nem lesz egy panasz szava se. :)


Naponta ötször öt perc torna pedig pont olyan hatásos izomformáló, mint egyszer huszonöt perc.


Ahhoz pedig nem kell több idő, hogy megválogasd, mit eszel meg.


Eleve feltételezve mindehhez, hogy a baba egyáltalán nem kap már anyatejet, tehát az ő egészségét nem veszélyezteted az tejbe bekerülő "fogyasztószerekkel".

2011. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha anyatejes, akkor a természet megteszi a magáét ha pedig nem anyatejes, otthoni torna, étrendváltás. Fogyókúrás bogyók szerintem csak átmeneti eredményt jelentenek. Én mai napig nem tornázok, mert lusta vagyok a kicsi mellett,pedig amíg játszunk a szőnyegen, nyugodtan beleférne 20 felülés, ez nem hiszem h idő kérdése.
2011. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tápszeres. Időm sincs enni mellette. Naponta 3* sétálunk. Reggel 2-3 órát délben 2-3 óra, este 1 óra. De nem fogyok, hanem hízok.
2011. nov. 16. 07:50
 5/14 anonim ***** válasza:
ez fura, amikor én ennyit sétáltam, 2 hét alatt leszálkásodtam, igaz, akkor nem volt gyerekem. Nem lehet h a sok séta miatt rendszertelenül eszel?Mindenesetre továbbra is tartom, h nem a bogyó lesz a megoldás. Dietetikus? Annyi időre megérné a Manót rábízni valakire, míg beszélsz egy szakemberrel.
2011. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Az is fontos, hogy mit eszel akkor amikor eszel. Nekem 3 gyerekem van, úgyhogy első sorban a gyerek napirendjét kell kialakítanod úgy, hogy legyen időd magadra. A szervezeted úgy működik, hogyha kevés tápanyagot kap, akkor elkezdi elraktározni azt a cukrot és zsírt, amit beviszel. Ezért van az, hogy bár úgy érzed, hogy keveset eszel, mégis hízol.

Az első amivel garantáltan leadsz pár kg-t, ha felhagysz a kenyérrel. Abonettet eszem helyette. Már nem is hiányzik a kenyér. Csak az első 1 hét volt szar, mert a család ugye eszi, csak én nem :-). Naponta 5x eszem. Ez azt jelenti, hogy reggeli, majd délelőtt 1 szem gyümölcs, ebéd, délután 1 joghurt + abonett, 6-kor vacsi. Egyszerre soha nem eszem sokat. Ezt könnyű 5 hós gyerkőccel betartani, mivel ő is nagyjából ekkor eszik, ameddig őt eteted, te is tudsz enni. A délutáni alvása alatt pedig tudsz tornázni. Napi 10-20 perc nem sok. Vagy vegyél a Tescoban lábsúlyt, vedd fel, és minden házimunkát, sétát csinálj abban. Nem azt mondom, hogy 1 hónap alatt bomba vékonyra fogysz, de idővel beérik a gyümölcse. Ez tapasztalat.

2011. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ja és a bogyókat felejts el. A megfelelő étrend és torna nélkül semmit sem ér. Csak felesleges pénzkidobás.
2011. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet,diétásabbat, több zöldség,gyümölcs, ha nem szopizik akkor meg pláne ehetsz ilyeneket. Ha valóban ennyit sétáltok akkor fogynod kellene ...bár ha egyből a tabletta mellett akarsz dönteni ,akkor lehet ez nem így van
2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A hormonjaid rendben vannak ? Talán érdemes kivizsgáltatni azt is.
2011. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :) Vagyis jártunk... Én is sétáltam naponta kétszer a fiammal, ráadásul én heti kétszer tornáztam is, amíg a férjem vigyázott a gyerekre, de semmi. Végülis hat hónappal a szülés után döntöttem el, hogy akárki akármit mond, akkor is ki fogok próbálni egy fogyókúrás étrendkiegészítőt, mert már nagyon utáltam, hogy fél év alatt egy dekát sem fogytam vissza :( Jól utána jártam, hogy mi lenne a legjobb, aztán végül a 30days mellett döntöttem, igaz, nem 30 napig, hanem 3 hónapig szedtem, de egyáltalán nem bántam meg, mert végülis sikerült vissza nyerni a régi alakomat. Mellette természetesen maradtak a séták a kicsivel, plusz a heti kettő torna, de így együtt érték el a kívánt hatást. (Arra azért készülj fel, hogyha elkezdesz szedni bármilyen fogyis készítményt, a családod tuti ki fog akadni, nekem legalábbis anyósom folyamatosan duruzsolt a fülembe, de ezzel együtt is megérte:) ) Sok sikert, és ne add fel, előbb utóbb Te is vissza nyered a régi alakodat ;)
2011. nov. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!