Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Natur Varázs (Csala Zsusa...

A Natur Varázs (Csala Zsusa féle) testsúlycsökkentő tea mennyire hatásos? Aki próbálta már azt mennyire hajtotta meg, és mennyit ivott belőle egy nap és mikor?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 17:56
 1/3 anonim válasza:
53%
Közelg a fürdőruci rettegett ideje,hát nincs aki tapasztalta a nat.var.teát?Engem 2kapsz."megfuttat"jelezzetek,kire milyen dózisban hat."Sajna"lányságom ellenére nem tudok lemondani a vörösbor+ásv.vízről,mivel fázós vagyok/ezzel nem részegítem magam csak"gyorsítja"a fűtésemet!Hallom ahogy kacagtok,DE IGAZ!
2008. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Esténként kell egy kanálnyit 4 dl vízben feltenni főzni. Egyet rottyintod és elzárod. Ha kihült leszűröd és elkortyolgatod "jóízűen". Én kb. hat hónapig ittam, de semmit nem fogytam tőle. Az első két hónapban meghajtott, de utána már semmi.Székrekedésem lett. Mostanra sikerült rendbehoznom csak sok kínszenvedés árán. De! Ismerek egy idősebb nőt, aki sokat fogyott tőle két hónap alatt! Valakinél beválik, sajna nálam, édesanyámnál és két kolleganőmnél nem. Hajrá!!!
2008. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam. Görcsöltem, felpuffadt a hasam, de nem fostam tőle, csak minden nap tudtam nagywécézni. 2 naponta ittam 1 csészével, mert olyanokat görcsöltem, hogy nem mertem elmenni itthonról. Másfél hét után beleuntam, és utána napokig nemtudtam wécére menni. Eltelt 1 hónap mióta abbahagytam, és most áll helyre a wécés ügy. De nagyon megszenvedtem azóta!!!
2008. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!