Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van valamilyen...

Valakinek van valamilyen tapasztalata a winstrol+celnbuterol eggyüt lehet e használni vagy felesleges-e? Ha nem akkor hogy milyen még is vagy melyikkel lenne jobb a szálkásítás? Mert winstrol és Clenbuterolt szeretném használni a közeljövőbe.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én soha nem szedtem ilyesmit, de ezt elolvasva, csak akkor venném be, ha lekötöznének és csiklandoznának...


Bocsi, nem idevág, de mivel nem ismertem a szert, utánanéztem...

2011. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Írok egy kúrát, bár ez erősen egyénfüggő szokott lenni h előtte ki mit tolt??

és mire kel versenyre v csak h jobban néz ki??

Heti 200 mg boldenone

200 mg deca durabolin

3naponta 100 mg trenbolone acetát injekció, ha nincs heti egyszer 200 mg trenbolone enanthate

2naponta 100 mg winstrol injekcióban

felvezetve és levezetve max napi 6 szemig 6 hétig spiropent

és egy kevés t3 v T4

na ez mellé ha elmész edzeni és futni meg a kaja is rendben van egy terminátor fog visszanézni a tükörből!!!!!

2011. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ezt a kúrát 12-14 hétig csináld utána levezető szerekkel folytasd a vége előtt hat héttel nyomd a spirot!!

Ezzel kb mehetsz versenyre is ha az a célod!!!!

2011. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szedtem még nagyon semmit meg nem is versenyre kelene csk h jobban nézek ki 2 éve edzek kisebb kihagyásokkal
2011. nov. 27. 20:15
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. nov. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!