Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás, a fitneszterem vagy...

A futás, a fitneszterem vagy a konditerem jobb/hasznosabb a fogyás ill. szálkásítás érdekében?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék egy kicsit és formálódni ill szálkásodni. Nem tudom, melyik a hatékonyabb a fenn felsoroltak közül?!
2010. jún. 27. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Én a konditermet ajánlanám, én is fogyni szálkásodni akartam, és 1 éve járok konditerembe, és jelentős változáson mentem keresztül. (azt hozzá kell tennem hogy CSAK a súlyzózástól nem fogsz lefogyni, mellette én bicikliztem , futottam, én annyiból voltam szerencsés hogy az edzőterem ahova én járok ott van 5-6 kardiogép, futógép, szobabicikli, taposó, korcsolya...)
2010. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szálkásodáshoz a kondi a tuti,de rendszeresen különben semmit nem ér
2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Fogyáshoz a diéta az egyetlen hatásos dolog. Ha nem eszel kevesebbet annál, mint amennyire szüksége van a szervezetednek, nem fogsz fogyni. Márpedig egy kevés sütivel/csokival/chipssel/stb. nagyon könnyű nagyon sok plusz kalóriát megenni. Egy óra focit simán pótolni lehet három-négy üveg sörrel.

A kérdésedre én azt válaszolom, hogy:

heti három súlyzós edzés, ahogy a testépítő oldalak írják (a kezdők számára)

és heti két futás, focizás, túrázás jellegű mozgás.

Ugyanis a súlyzózás nem igazán ad állóképességet.

2010. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!