Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az activia fogyaszt?

Ábrahám László kérdése:

Az activia fogyaszt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
ja sok pénzt
2011. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem fogyaszt

elvileg a belmukodesben segit, de rendszeresen ne egyel, mert azt a cuccot ami benne van ( Bifidus

ActiRegularis vagymianeve) alapbol is termeli a szervezet es ha rendszeresen eszel activiat, a szervezeted kevesebbet fog termelni

2011. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség!Az égvilágon önmagába semmi nem fogyaszt!Esetleg segíti az emésztést és zsírégetést a citromlé vagy almaecet mivel lúgosít.
2011. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem


de biztos egészségesebb mintha pudingot ennél vagy valami más nasit



de csakis a natúr fajtáját fogyaszd

2011. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

jah. olvashattunk pár egyedi megoldást, mert ez a GYIK. igazi hungarikum

a bifidus akármi egy tejsav baktérium. ha van olyan ember, akinek a teste ezt termeli, akkor az egy NASA kutatólaboratóriumban született és 400 méter mélyen van a föld alatt.


a testet pedig nem lehet lúgosítani, pH egyensúly van, ha ez megváltozik bármilyen irányba az baromi kellemetlen betegség, ha pedig jobban elcsúszik valamerre az élettel összeegyeztethetetlen. tehát nem lúgosítunk, mert ha ilyet lehetne akkor kinyírnánk magunkat.

a joghurt pedig max. az inzulinszintet növeli meg. inzulin rezisztenciáról, 2. fajú cukorbetegségről hallottunk már, ugye? ezek egyre divatosabb népbetegségek. főleg táplálkozási szokásokra vezethetők vissza, esetleg életmódra.

2011. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
22:04-es akkor miért hirdetnek pl lúgos ásványvizeket?Elvileg ez igen is jó,nem olyan lúgos leszel tőle mint a szappan!Csak segíti az emésztést!A cukor meg elvileg elsavasítja a szervezetet!Nézz utána!Sok helyen olvastam nem csak neten,újságban is!
2011. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mi az h tejsav bakterium? :D a tejsav az a cucc ami az izomlazat okozza ha nincs eleg oxigen... akk gondolom a tejsav baci olyan bavi ami ezt termeli

de baxus ha nem jo akk minek raknak bele?

2011. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

ha csak annyit írok, hogy élelmiszermérnök leszek, és én nem újságokból olvasok divatos cikkeket, hanem van fogalmam a test pH-járól, a puffer rendszerről ami ezt gyakorlatilag állandó állapotban tartja, akkor ugye nem kell többet írnom, kifejteni hogy minden divatos s.zart leírnak újságokba stb. ettől még baromságok lesznek.

emésztést segítő.. az emésztést leginkább enzimek végzik, amiknek megvan a saját működésük pH és hőmérséklet optimuma. ha én lúgosítok a gyomromban, tehát mondjuk szódabikarbonával csökkentem az ottani közeg pH-ját (ezt meg lehet csinálni) azzal egyáltalán nem segítem elő pl. a savas közegben működő pepszin emésztő enzim munkáját. esetleg ronthatom, ha elkavarom a gyomrom állapotát a pH optimumtól. a gyomorból tovább haladva már egyre kevésbé tudom befolyásolni ezeket a dolgokat, mert mint írtam, a szervezet a saját egyensúlyát tartja fenn.

gyomorban még lehet kis kémikust játszani, mert oda kerül rögtön amit lenyelünk. de ne gondoljuk, hogy gyenge savak vagy lúgok majd bármi mérhető változást fognak okozni, lúgos irányba eltolják a bélrendszer pH-ját (emésztés itt folytatódik) és ezzel még valami jó is történik.

inkább nézd meg, hogy mit olvasol, és az mennyire hiteles!

Aczél.

2011. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
...persze, ha nem eszel és sokat mozogsz te idiota segg-fej!
2011. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Persze, hogy fogyaszt! De mást ne egyél,csak naponta egy pohár activiát!
2011. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!