Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan kapszula amitől nem...

Van olyan kapszula amitől nem éhes az ember?

Figyelt kérdés
nem egyáltalán nem éhes, csak nem farkaséhes.Ami telíti a gyomrot. Régen volt fűrészporszerű korpatablette, és az megduzzadván a gyomorban fejtette ki jótékony hatását, de pl. én utána is éhes voltam, vagyis egy kifltől akkor sem laktam jól. Van most valami új, ami bevált?
2009. máj. 18. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a króm kapszuláról halottam, hogy csökkenti az étvágyat, bár én még nem próbáltam. Nekem csak az első egy hetet kell kibírnom, utána már rááll a gyomrom a kevesebb kajára. Egyébként azt hiszem hogy Bio Króm néven kapod meg, de nézz utána, mert lehet, hogy nem jót mondtam.
2009. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én bogyók helyett vizet javasolnék.gyakran keverjük a szomjúságot az éhséggel..ha úgy érzed éhes vagy igyál,várj egy kicsit hidd el enyhülni fog a dolog.
2009. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 2-3 nap kell, hogy összemenjen a gyomrom. ha alig eszem valamit, vagy szinte semmit, akkor szépen összemegy, és nem kívánom a minimálisnál több kaját. ha ezt tudom csinálni 2-3 hétig, az 3-4 kilót is jelenthet. szerintem ez a leghatásosabb.
2009. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, most épp én is ezt csinálom, az első 3 nap nehéz volt, de már a 3 héten vagyok, lement 10 kiló és egyáltalán nem vagyok éhes. Ugyanezzel a diétával tavaly nyáron is leadtam 12 kilót. Most csinálom a 2. adag fogyókúrát, remélhetőleg még 1-2 hét és 86 kilóról végre 65 leszek :) (fiú)
2009. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
ha el vagy foglalva, stersszelsz, rohangálnod kell egésznap, akkor az sem olyan nehéz.
2009. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
pl Reductil, Adipex.
2009. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ahogy látom, egy-két válaszoló konkrétan koplal. Te is ezt akarod? Én nem ajánlom, de ez mindenkinek a saját döntése. Én 7 kg adtam le eddig, nem koplalva egészségesen, kb. másfél-2 hónap alatt. Ha gondolod írj, és segítek. Ja és próbáld ki a sok folyadékot. Hidd el telít!
2009. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem érdekel, írj légyszi!
2009. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!