Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio Slim Duo, használ? Tapaszt...

Bio Slim Duo, használ? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 13:38
1 2
 11/19 anonim válasza:
Sziasztok! Én már beszedtem két nap híjján két dobozzal. Kilókban nincs túl nagy változás, de kell egy számmal kisebb gatyát vennem és a terhességemből két éve rajtam maradt pocak is laposabb lett. Kezdenek állni valahogy rajtam a fölsőim. Elég drága, de szerintem jó. Nekem az a tapasztalatom, hogy eléggé szárít és nagyon sokat kell inni rá. Én aki napi talán fél litert megittam csak a munkahelyemen délelőtt megiszok 1,5 liter vizet. Az esti adag szerintem jobban eltelít. Nekem bevállt! Ja azt nem mondtam el, hogy semmi pluszt nem mozgok csak amit a napi dolgaim és a munkám megkíván. Minden sport nélkül 2-3 kiló mínuszt értem el. Sok sikert neked is!
2012. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
és ez mennyibe kerűl???
2012. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
2012. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
49%
2-3 kiló??én. A slim fit-et hazsnálom egy hét után 3-at 3 hét után 8kilót fogytam!!!!!!!
2012. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 asdasdasd5 válasza:
kész vicc... még ha használna is aki gazdag lehet sovány aki nem az meg ba***a meg??? "ajánlott adagolás megfelelő hatás érdekében: 2 kapszula délelőtt és 4 estére, egy dobozban ami 6-7000 forint meg tartalmaz 90 db kapszulát... kinek van 15000 forintja erre havonta? ha meg abba hagyod visszahízol... nevetséges
2013. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
sportra nem gondoltok??: nincs mellékhatása, ehetsz nyugodtan, fitt leszel, szép alakod lesz, fiatalit, akár ingyen
2013. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Baromi unalmas már a sportolj közhely...nem mindenki tud, olyan edzésformát végezni, ami rövid idő alatt hatékonyan fogyaszt!
2013. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Az lenne a kérdésem, hogyha én napi 1 sárgát és esténként 2 feketét szedek be, akkor is lehetb vele fogyni?


És én is NAGYON unom már ezt a "sportolj és úgy fogyj le" témát...a legtöbb nagyokos fel sem fogja, hogy nagyobb túlsúly esetén nem terhelhetők az ízületek sportolással, mert a súly+ erőltetés hatására, megnyúlnak az inak és károsodnak a mozgásszervek,( kb. ha lefogyott majd menni se tud), az orvosom ezt kihangsúlyozta.

2013. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A lanyom 3 kilot, a baratnöje 5-6 kilot fogyott töle. En kb. 1 kilot fogytam, fel doboz utan.

A lanyom futott melette, sportolt.

A baratnöje semmit se sportolt, csak a napi munkaja van, amit mozog a munkahelyen. Ennek a csajnak a fogyasa viszont nagyon latvanyos! Vekonyabb arc, kisebb has, kisebb fenek.

De most a Bio Slim Duo Pluszt szedem, ma kezdtem el.

Az en hasam is kisebb lett, a fenekem is kisebb. Jo, nalam nem annyira lehet eszrevenni, mert 100 kilo vagyok.

En hiszek ebben.

2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!