Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az RFF (Reduce Fat Fast)...

Az RFF (Reduce Fat Fast) kapszuláról tapasztalatok? Mi az eredmény? Valóban használ? A kg-k nem jönnek vissza?

Figyelt kérdés
Én csak pár kg-tól szeretnék megszabadulni, első körben megelégednék 5 kg mínusszal is. Van valami ötletetek? Aktív mozgásra nincs sok időm, mert manóm még elég kicsi. (7 hós, de már nem szopizik)
2009. márc. 3. 23:24
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem erre a problémára is tökéletesen megfelel az RFF.

Én csak saját tapasztalatról beszélek, mert már sikeresen túl vagyok egy 4 hónapos kúrán, ami alatt 11 kg-t sikerült fogynom, és azóta sem jött vissza, sőt még ment le azóta is jó pár. Ez nem csodaszer, de ha egy picikét odafigyelsz, akkor segít. Én nem kívántam az édességet, és kisebb adag étel is elég volt ahhoz, hogy jól lakjak.

Semmit nem mozogtam mellette, mert nem volt se időm, se energiám. Szóval próba cseresznye!!

2009. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!