Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos fogyasztószer?

Hatásos fogyasztószer?

Figyelt kérdés
Jó tudom mozgás egészséges táplálkozás de nem nekem kell hanem az anyukámnak aki évek óta próbál lefogyni egészséges étkezéssel, le is ment pár kg de 2-3-nál több nem (és elég sokat kellene lefogynia 120 kg fölött van a test súlya), jó most azt mondanátok menjen el futni mellette meg sportoljon ő talán menne is de nem tud mert köldök sérve van egy kicsit köhint és már mindjárt kiugrik úgyhogy a felülések meg ilyesmik felejtősek, a lába meg trombózisos avval még sétálni is nehéz A köldök sérvet meg ilyen nagy test súlynál nem tudnak műteni szóval addig fogyózni kéne. Ha tudtok jó fogyasztó szert ami nem drága max 10.000 egy hónapra elegendő és nektek vagy ismerőseiteknek bevált és nem valami illegális gumiból készült nem természetes cucc (a háziorvosa ajánlott neki de az 50.000 Ft. volt). Inkább valami zsír bontós kéne nem ilyen étvágy elvevős mert elég keményen tud koplalni is mondom már mindent kipróbált, de mégis csak legyen benne valami étvágy csökkentő hátha elfelejti hogy fogyózik de én mindennap emlékeztetem:). Tudom nagyok az igények de nagyon szeretnék rajta segíteni sose volt nád szál vékony de ennyire sose volt kövér és ez azóta van amióta én meg a tesómmal terhes volt ami jó rég volt mert én 16 vok, és a sérv is a sok császár metszéstől alakult ki.
2012. jan. 13. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha 16 éves vagy, anyukád már nem a terhességtől kövér.

2. A sérvet meg lehet operáltatni.

3. Az egészséges ételekből sem lehet bezabálni, mert azokban is van kalória.

4. A lábán is lehet javítani, a trombózisosnak még tovább rontja az állapotát, ha nem mozog. Nyilván nem futnia kell, de a séta kötelező.

5. Koplalással csak hízni lehet, keressetek rá a neten a jojó-effektusra. A kiéhezett szervezet tartalékol, vagyis hízik.

6. Csodaszerek nincsenek. Ha lennének, akkor nem lennének kövér emberek, mert gyorsan mindenki lefogyna.


+1 Ha anyukád nem kifogásokat keresne, neki is sikerülne.

Kalóriaszámlálás ez alapján, valamint séta, séta, séta.

[link]

Egy kérdés van: akarja vagy nem. Ámodozni és magyarázkodni nem elég. Anyukád felnőtt ember, ez meg kell értenie.

2012. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ámodozni = álmodozni
2012. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Császármetszéstől nem alakul ki sérv, a sérv kimondottan az erőlködés valamilyen formája végett alakul ki (nálam pl. azért, mert babakoromban rengeteget és hatalmas erővel sírtam, így 6 évesen már túl voltam a sérvműtéten). Azok a nők, akik császárral szültek, hamarabb lefogynak, többek között ezért is oly elterjedt a sztárok világában a császármetszés.

Igazából, ha ilyen sok a súlya, akkor ahhoz már valóban orvosi segítség kell, hisz egy sereg vizsgálat kell ahhoz, hogy lássák: mi az, amitől hízik, mert ez is emberenként különböző. (Én pl. egy Atkins-diétától bálnaméretűre nőnék, pedig amúgy sose voltam hízkony és amióta az eszemet tudom, édességfüggő vagyok, emellett 158 cm és 48 kg még 2 gyerek után is.) Ennek megfelelően a doki tud tb-támogatott megoldást is javasolni, illetőleg akár szanatóriumba is beutaltathatják, de ekkora súlynál nem szabad csak úgy próbálkozni, ide orvosi felügyelet kell. :)

2012. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!