Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha veszek egy szobabiciklit,...

Ha veszek egy szobabiciklit, akkor az nem csak a lábra és a fenékre jó, hanem hasra is?

Figyelt kérdés

Mert hasból szeretnék fogyni inkább,van javaslatotok?!

Munka után fáradt vagyok a felülésekhez,főleg minden nap.Nem tudom ez mennyire lenne hatásos.


2009. máj. 28. 17:26
 1/6 anonim válasza:
Mivel lábbal tekered,ezért szerintem elsődlegesen a lábad,combod,feneked fogja megmozgatni.
2009. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEM létezik helyi zsírégetés, ha fogysz, akkor ARÁNYOSAN, mindenhonnét fogysz. Ahol a legtöbb zsír van, onnan fog lemenni legkésőbb, és ott is fogod legkésőbb meglátni, hogy valami változott.

Rendes diéta nélkül a szobabiciklizés semmit sem ér.

2009. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,az a helyzet hogy nem eszem rendesen.

Van hogy reggel alig eszem valamit,és akkor napközben rágcsálok,meg édesség,és nincs időm mozogni,mint régen:(

Milyen diétát javasolsz?Ha pl csirkét eszem,zöldséggel az jó?

És az édesség amiről nehezen mondok le, de ha kevesebbet eszem abból is ,akkor jó úgy?

2009. máj. 28. 17:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem eszem rendesen.

Van hogy reggel semmit sem eszem,délben bekapok valamit, vagy veszek csirkét vagy palacsintát.És egész nap rágcsálok,vagy édességet eszem.És munka után semmi időm mozogni,mint azelőtt.Milyen diétát javasolsz?Ha csirkét eszem zöldséggel az oké?És a csoki fogyasztást lejebb adni,plusz torna?

2009. máj. 28. 17:43
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, a net miatt nem ment át ,azt hittem:)
2009. máj. 28. 17:44
 6/6 anonim válasza:
Én is szobabizigliztem és elég hatásos volt, de mellette szaunaöv volt rajtam és 5után már csak kefírt ettem.Elég szépen le is jöttek a kilók.Persze aki hízásra hajlamos annak a mérsékelt nassolás és időnkénti sportolás elengedhetetlen.sok szerencsét
2009. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!