Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok jó "fogyibogyókat"...

Jetizso kérdése:

Tudtok jó "fogyibogyókat" fogyigyógyszereket amik nem is annyira drágák és mégis hatásosak?

Figyelt kérdés
Szóval már midnen fogyokúrát kiprobáltam a világon szinte de egyik se volt hatásos mivel 65 kilo vagyok most 10 kilót szeretnék le adni és erre keresek meg oldást. Persze sportolnék a gyógyszer melett de a barátnőm ki probált egyet amivel nagyon lefogyott és mivel msot 1. már nem vagyunk jóba 2 nem szeretném hogy msáok is meg tundák hogy igy fogyok. tőletek kérnék segitséget:)
2012. febr. 25. 14:49
1 2
 1/19 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
Anya barátnője az ilyen fogyitabletták szedésétől 3 hónap után, 38 éves korában meghalt... szóval így szedj fogyigyógyszert...
2012. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudok jó fogyasztószert,ami tényleg olcsó, és nekem nagyon bevált:amikor tényleg elhatároztam, hogy fogyni akarok:minden reggel elmentem fél órát futni-utána zuhi és irány a munka. Hetente kétszer elmentem úszni(alkalmanként 500ft).

Semmilyen édességet nem ettem, a reggeli kávé tejjel és cukorral volt a várva várt édesség.

2012. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komenteket de sjanso egyik se adott meg felelő választ a kérdésemre:) ÉS igen sportolni fogok melette és emg felelöen étkezni de nincs időm fojton betartani ezeket a fogyokurákat ezért probálkozom a "fogyibogyókkal" szoval örülnék ha erre kapnék választ:)
2012. febr. 25. 15:03
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Megfizethető, 4000ft!

Az első 6 hét alatt lement rólam 6 kiló. :)

A második alkalommal 3, majd megint 3. :)

Különösebb erőfeszítés nélkül. Na jó, a cukrokat természetesen mellőztem. Már szerencsére jó idő van, úgyhogy el tudok járni futni. Arra vigyázz, hogy a vérnyomást megemeli!!!!

2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra van időd amire szeretnéd:ha szeretnél elmenni futni, reggel otthon dvd-re tornázni egyet akkor felkelsz előbb és máris van rá időd. Bedobsz egy adag mosást, míg megy tornázol egyet. Odateszed a kaját főni, míg fő, belefér egy húsz perces torna.Ha meg így nincs időd, akkor bogyók mellett sem lesz idő,de te tudod!
2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

15:08

köszönöm a válaszodat és ez mégis mennyi idejente kell venni mármint mennyi adag mennyi van egy dobozban

hol lehet megvenni?:)

2012. febr. 25. 15:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szia,ezek a bogyók csak felesleges pénzkidobás.ha tornazol nem kell ilyeneket szedned,nem attol fog lemenni,hanem a mozgastol.
2012. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
most olvasom h Minden fogyokurát kiprobáltál?és nem volt hatasok,akkor vmit nagyon nem tartottál be vagy nem mozogtal.
2012. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Figyelj csak. Amiért nem küzdesz meg, amiért nem teszel, az nem a tiéd, nem is fogod megbecsülni. Lefogysz (ha lefogysz...), majd visszahízod (a dupláját).

Nem lesz sikerélmény. Gondolj bele: lefogynál sporttal és normális táplálkozással, milyen büszke lehetnél magadra, de ha bogyókat szedsz, mindez elmarad!

A másik: ha v a l ó b a n létezne "fogyasztószer", ami nem teszi tönkre az egészségedet, akkor mindenki csak bekapna belőle párat és nem lennének elhízott emberek - ilyenek nem jutottak még eszedbe? De tudod, mit, szedjél Alli-t, attól állítólag jókat lehet f.sni úgy, hogy nem is érzed az ingert, hanem csak bele a gatyába - majd elgondolkodsz a kérdésen.


Csak egy kis matematika: ha kevesebb energiát viszel be a szervezetedbe, mint amit elhasználsz, akkor hogyan lehet, hogy "már minden fogyókúrát kipróbáltál és semmi nem használ"?

2012. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!