Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemények az Eveline slim...

Vélemények az Eveline slim extreme 3D thermo fat burner krémről?

Figyelt kérdés

Most használtam először. Arra számítottam, hogy iszonyatmód égetni fog (mindenhol ezt olvastam), de csak minimális égést éreztem, azt is csak a hasam felső részén holott nem csak oda kentem (belső combra, csípőre is).


Nektek milyen tapasztalataitok vannak a fent említett termékről?


2012. márc. 19. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

SZIA

ez nem a piros tubusos???

ugy kell h bekened,rá fólia(nem alu)

és takaró alá bebújni,ne kenj elöször sokat mert nagyon éget!

2012. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az evelin amugy nagyon jó márka,az arckrémei nagyon beválltak nekem!én is most kezdtem el hasznalni a cellulit krémet,mástól hallottam h nagyon jó.
2012. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló


Igen, a piros az. Vékonyan kentem és csak picit égetett, és nem mindenhol ahol bekentem. Legközelebb akkor fóliázok is. Köszi a hasznos választ.


Neked egyébként bevált?

2012. márc. 19. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak most kezdtem el hasznalni,de bnöm mondta h jó,persze tornazni is kell mellette.
2012. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,en 1hete vettem es mar latszik az eredmeny..oke persze emellett nem eszek sokat meg sportolok.de ez sosem volt eleg ahhoz,h eltunjon a makacs zsir.egyebkent rosszul kented be.erosen bele kell masszirozni en kb 5percig szoktam erosen dorzsolni.most a takaro alatt fekszek bekenve mindjart osszepisalom magam ugy eget h szoszerint a fejemrol is a vizfolyik xD szoval sztem nagyon jo krem es olcso.akkor er valait ha rendszeresen hasznalod es nem csak ettol varsz csodat.pedig en sosem hittem ezekben a kremekben de ez k.rvajo probaljatok ki!!!ahhoz
2012. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!