Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel tudnám intenzívebbé...

Mivel tudnám intenzívebbé tenni a fogyást?

Figyelt kérdés

Pontosabban inkább elindítani.:) Régen sokat sportoltam,(tenisz) de sajnos ízületeim miatt abba kellett hagynom. Azóta már eltelt pár év kicsit meghíztam, súlyra csak 2-3 kiló különbség van, de ruhában meg alakra sok.. szeretnék vékonyabb lenni és fogyni..

Már jó ideje minden nap rendszeresen egy órát sétálok-futok.

Étkezésben, igyekszem egészségesen enni, sok zöldség gyümölcs, de eszek kenyeret is amit én magam csinálok. Nem járok gyors étterembe, nem iszok és nem eszek műanyag kajákat sem.

És nem eszek sokat, sőt alig bírom rávenni magamat hogy egyek. Ennek ellenére nem fogyok semmit. Tudnátok ajánlani ehhez valami étrend kiegészítőt amivel még hatásosabbá tudnám tenni a fogyást? vagy valami más tippet?


2012. márc. 24. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A szokásos módszerrel gyorsan fogyhatsz akár 10 kg-t , vágd le a fél lábad.
2012. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget. Neked meg a lobotómiát ajánlom.
2012. márc. 24. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell ehhez különösebben semmilyen kiegészítő.

létre kell hoznod az étrendedben a kalória deficitet.

az étrendben meg próbáld belőni a kb 40-50% fehérje,50-60% szénhidrátot diéta alatt.

2012. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a ruhaméretedet szeretnéd csökkenteni, akkor tudom ajánlani a 30Days-t, én is azt szedtem. Én is csak hasból meg csípőből akartam fogyni, és hiába csökkentettem a kalória bevitelt, hiába bicajoztam, semmi. 3 hónapig szedtem, teljesen meg vagyok vele elégedve, ruhaméret csökkent, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben :)
2012. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek. Azért keresek hozzá valami "segítséget" mert már jó ideje min. 3 hónapja csinálom ezt, persze gyakorlatokat is végzek.. de semmi változást se súlyra, se centire nem észleltem.
2012. márc. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!