Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A slim estoBall gyomor labdáro...

A slim estoBall gyomor labdárol hallottatok-e már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de engem is érdekelne. :D
2009. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pfú mekkora baromság.Próbáltam,egy dekegramm nem sok annyit nem fogytam vele.Azt hiszem 12500ft-ért vettem.Nem használ!És még az árát sem térítik vissza,hiába azt írják.Nehogy megvegyétek,mert tényleg nem használ.Bánom a napot,mikor kilöktem érte annyi pénzt!!!
2009. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De milyen elven működik? Amúgy gondolom ez is egyénfüggő, h hatásos e... Nekem a placebók sosem jönnek be.
2009. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan elven működik,hogy kajálás előtt be kell venni 3-4 szemet.(Így ez a szer,piszok gyorsan elfogy.)Ez a cég reklámozza az almaborecet cseppeket is,ami azt mondja ki,hogy 3 cseppet be kell venni kaja előtt,és annyit eszel amennyit akarsz,és napi 1 kilót fogsz fogyni.Érted? 3 csepptől.Ez a cég még sok ilyen baromságot árul,ezt a onnan tom,h. amikor megrendeltem telefonon a ball-t,akitől rendeltem fickótól az mondta.De ne vegyétek meg,tanuljatok az én káromból.És ne ámítassátok magatokat azzal,hogy mert lehet,h. nektek hatna.Mert akkor felesleges volt leírnom a véleményemet,ha már te/ti el is döntöttétek,h. megveszitek.NEM használ senkinek.Tuti
2009. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Előzőnek:

Na akkor tuti nem veszek ilyet. :(

Amúgy azoknak akik nagyon befolyáolhatók, tehát jól reagálnak hatóanyag nélküli szerekre, ha más néven adják el neki igenis hasznos lehet. Mert ugye az ember alakítja önmagát.

De sajnos én nem vagyok ilyen. :d

2009. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek mert m ár majdnem megvettem
2009. jún. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!