Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már vagy, esetleg...

Próbálta már vagy, esetleg szedi rendszeresen valaki az Alli nevű fogyasztószert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag a pozitív eredmények,hozzászólások érdekelnek!Magyarul a negatív véleményed tartsd meg magadnak.Miket tapasztaltatok?Sikerült fogyni vele?Milyen ételeket mellőztetek,illetve fogyasztottatok?Minden étkezés előtt vettél be belőle,vagy csak a zsíros ételeknél?Na és még egy kérdés :) Hány kg sikerült fogyni,azaz mennyiről indultál és mi lett a végeredmény?
2011. nov. 9. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha csak a pozitív eredmények érdekelnek, akkor hamis képet fogsz kapni a szerről...szerintem. Mert mindennek van jó és rossz oldala is.
2011. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad van!De a negatív élményeket már hallottam,olvastam stb... de engem a pozitív vélemények is érdekelnek.Tudom,mindenkinek másképp hatnak vagy épp nem hatnak ezek a szerek,pontosan ezért vagyok kíváncsi a jó oldalára is,a rosszat már mind tudom.
2011. nov. 9. 10:49
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Értem:) Sok sikert! Bár a saját egészséged miatt, nem kellene...de hát te tudod:)
2011. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bejelölöm a kérdést, mert kíváncsi vagyok, kapsz-e választ ilyen cenzúra mellett.

Tippem szerint nem, mert ha csodaszer lenne, akkor nem lennének kövér emberek.

De nyitott vagyok, hátha...

2011. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..


Itt olvashatsz tapasztalatokat.


Egyébként ahhoz, hogy tényleg fogyni tudj töle, elöször is a zsiradékokat majdnem teljesen ki kell iktatnod az étrendedböl - ami nem igazán egyszerü - , mert különben folyamatosan hasmenésed van (és egyáltalán nem lehetkontrollálni, mert nem érzel semmit,csak hogy nedves lett a ruhád). Viszont ha visszafogod a zsiradékokat, akkor már attól fogysz, tehát a kapszula nem sokat csinál.


Több ismerösöm szedte hosszabb ideig ( 2 csomaggal), ez alatt, aki betartotta a zsirszegény étrendet, az fogyott valamennyit, aki meg nem, az jóformán semmit, viszont utána egy hónapon belül sokkal több jött vissza.

2011. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket de mint írtam a negatív véleményeket már olvastam hallottam...kimondottan csak a pozitívak érdekelnek.

Azzal pedig tisztában vagyok hogy nem csodát ígér,hanem segítséget,tehát önmagában nem használ,ne egyek zsírosat stb... tudom a hasmenés és társai,mint általában minden hasonló szerhez ez társul,főleg addig amíg zsírt viszel be a szervezetedbe.Tehát rávezet a helyes étkezésre.De van aki már annak is örül ha ettől naponta van széklete.Tehát tisztában vagyok azzal hogy csak ettől fogyni nem lehet,ezért is érdekelnek tapasztalatok.

2011. nov. 9. 11:20
 7/16 A kérdező kommentje:

11:17 :)

Elnézést előre is ha bántó lennék!

Pozitív példádat köszönöm,elolvastam,sikerült bizonyítanod hogy mekkora hülye vagy :D

Csak így tovább,csak is pozitívan!

2011. nov. 9. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Persze, én vagyok hülye, nem azok, akik egy csodaszerben bíznak...

Humorotok a csúcson, besavanyodott pitsák

na, pusztuljatok rá gyorsan a piros kézre..

2011. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerint mégis csak bántó volt amit írtam :D

Légyszíves ha nem veszed a fáradtságot elolvasni amit írtam,ne irkálj ide,pláne hogy közöd nincs a kérdéshez.

Azért mint gyengébb felfogásúnak,mint pl Neked,leírom mégegyszer hogy nem csodát várok a gyógyszertől,mert szó szerint ezt írtam: nem csodát ígér... ezáltal nem tartjuk csodaszernek sem."Besavanyodott pitsa" /tanulj meg helyesen írni/ az édes anyukád,és kérésedre nyomom is a piros pacsit :)

2011. nov. 9. 12:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Tudom, hogy pozitív példák érdekelnek, de sajnos tényleg nem létezik csodaszer. Esetleg azért nem találsz igazán pozitív példát mert nincs. A fogyás legjobb módja a sportolás. Ami tartós is. És bármennyire is szeretnél csodaszert a plusz kilók ellen, egyenlőre nincs. Hidd el a sportolás megéri a befektetett energiát, mert nem csak fogysz, de egészséges leszel, és megváltozik tőle az életed pozitív irányba.
2011. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!