Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pump fx szedése mellett lehet...

Pump fx szedése mellett lehet fogyókúrázni? A pump mellé tojásproteint is szedek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 20:12
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Először is: minek szedsz PUMP FX-et, ha fogyni akarsz? A PUMP FX kreatin, emelett tömegnövelő étrend kell.


Másodszor: miért szedsz tojásproteint? Nem a legjobb protein, abszolút pénzkidobás.


Harmadszor: Az étkezésed rendben van? Kiszámolt kalóriaigény? Egészséges és tápláló minőségi ételek?


Negyedszer: edzés? Sport? mit végzel? Aerob edzés mennyi?


Ötödször: Mi a célod? Fiú vagy lány vagy? Adataid?

2012. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 82kiló 180cm magas 20éves és kb. 5kilót szeretnék lefogyni 2és fél éve járok konditerembe heti 3szor de az eredménye nagyon picit látszik csak azért vettem tojásproteint mert tejallergiám van hozzá pedig pumpot gondoltam h erősödjek is valamit,főleg hasról szeretnék fogyni, köszi előre is.
2012. máj. 19. 16:55
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

2 éve jársz és csak "picit" látszik? Akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz :D


Szerintem első körben a tojásproteinre és a pump fx-re kidobált súlyos ezreket takarítsd meg és egy kicsit több ésszel állíts össze egy korrekt étrendet.


Ez segít:

[link]


Az egészet olvasd el, mert szerintem hasznodra fog válni.


Hasról fogyni... helyileg fogyni nem lehet! Kollektíven lehet a teljes testről, hogy hogyan az benne van az olvasnivalóban.


Az edzéseidre is ránéznék, mert erős a gyanúm, hogy az edzőteremben az idő legnagyobb részében nem edzel... 2 év alatt már igencsak szép eredményeid kéne, hogy legyenek.

2012. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
súlyzós edzés plusz gépes edzést is tartok heti 3szor 1óra kevés pihenőkkel az étrendre idáig nem figyeltem.
2012. máj. 20. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
egypár tippel elláthatnál az edzést érthetően,mert a súlyokt is fokozatosan növelem és a változás elenyésző az étkezésre ezentúl ügyelek, még mire kell ügyelni? köszi előre is
2012. máj. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!