Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit fogyasztótabletta...

Vivko7 kérdése:

SlimFit fogyasztótabletta hatásos, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérem a választ akik szedték és mit tapasztaltak? Nem véleményeket !
2012. máj. 20. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
1 hete szedem kb.Fogyásban nem sok eddig,de az étvágyam csökkent jelentősen.Fontos,hogy rendszeresen szedd,tehát pl reggel 9kor és este 7 kor (csak példa) és étkezés előtt félórával.
2012. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
0%
Az az igazság hogy a fogyasztókpszulák semmire sem jók ha nem mozogsz és nem eszek jól.
2012. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Második kommentelő: Ez téves! volt-Kollégám szedett egy teljesen más fogyasztó kapszulát,és heti 4 Kg-t fogyott.A nevét nem tudom,ilyen kis golyó volt,sötét zöld színű és zselés.Egy hónap alatt 13kg-t sikerült leadnia.
2012. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Smartguy86 ***** válasza:
34%
#3 - A kollégád biztos nagyon egészséges, öröm lenne megnézni a vérképét meg azt a lötyögő bőrt a testén, ami a zsír után maradt... A lepusztult izomzatáról már nem is beszélek. De ha titeket kielégít a mérleg mutatója, akkor javaslom, hogy amputáltassátok pár végtagotokat, ezzel is könnyen le lehet adni 10-20 kilót...
2012. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
115kg volt mikor elkezdte,és most "boldogan" 90kg.Ha ennyi eszed van,akkor inkább tartsd meg magadnak.Itt senki sem azt kérdezte,hogy te mihez akarsz érteni.
2012. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

nekem nem használt..

amióta sportolok+ egészségesen táplálkozok lement 14 kg.. inkább te is tegyél így

2012. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Smartguy86 ***** válasza:
16%
#5 - Biztos boldogan 90 kiló :D Majd kérdezd meg pár hónap múlva, mennyire volt sikeres a kis "kúrája"...
2012. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

Szia! Én is kíváncsi lennék mások TAPASZTALATAIRA, nem pedig a magánvéleményére.

Valahogy minden ilyen kérdést olvas legalább egy olyasvalaki, akinek muszáj megosztania ellentétes érzéseit a témával kapcsolatban. És akkor finoman fogalmaztam.

Tehát én még csak 3 napja szedem, az étvágyamat lecsökkentette, ez fix. Emellett mintha észlelnék vízhajtó hatást is, de lehet, hogy ez inkább a megnövekedett folyadékszükséglet eredménye.

Én bízom benne, hogy pozitív eredméye lesz a kúrának.

A kritizálóknak és a hozzászólásom elején említetteknek meg azt üzenném, hogy nem azért teszik/tesszük fel az ilyen kérdést, hogy ti rácsapjatok, mint légy a sz*rra. Ha nem tetszik, ne olvasssátok, de főleg ne válaszoljatok. Nem biztos, hogy mindenkinek olyan egyszerű megoldani az egészséges étkezést, mozgást, életmódváltást. Sajnos ezt nem tudja, csak az, aki átélte vagy ezzel küzd. Lehet, hogy csak placebo hatásúak a fogyibogyók, de ha ilyen módon, bárhogyan segítenek, akkor már megérte.

2012. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Smartguy86 ***** válasza:
10%

"Nem biztos, hogy mindenkinek olyan egyszerű megoldani az egészséges étkezést, mozgást, életmódváltást."


Hát akkor nem kell vele erőlködni. Fogyni úgyse lehet kúraszerűen, az ilyen bogyókból a legegészségtelenebb fajták azok, amiknek van valami látszata, de ha az illető leáll vele, és ugyanazt az életmódot viszi, ami előtte, akkor tuti visszahízik - még jobban. Ha meg tudott életmódot váltani, akkor effektíve pénzkidobás a bogyó, nem beszélve arról, hogy fölöslegesen teszi tönkre a szervezetét.


Az meg, hogy egy kérdésre ki válaszol... ha minden kérdésre csak az válaszolna, aki egy adott nézőpontot képvisel, akkor semmi értelme nem lenne az oldalnak, meg úgy általában a kérdésfeltevésnek. Ha valaki vállveregetést vár, hogy jól csinálja, miközben többen tudják, hogy nem jól csinálja, akkor ne ide jöjjön önigazolásért, hanem álljon a tükör elé és mondogassa magának, hogy ő csúcs szuper...

2012. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
79%

Smartguy86, te valószínűleg nem vagy tisztában az "értő olvasás" fogalmával. Esetleg nem ártana ezt orvosolni, nem igaz?

Szedted/szeded? Van ERRŐL tapasztalatod? Jah, hogy erről épp nincs, mert egészségtelennek tartod, pénzkidobásnak! Hát akkor valóban nem a te válaszaidra vagyunk kíváncsiak. Nehéz feldolgozni, tudom..

2012. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!