Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit fogyasztótabletta...

Vivko7 kérdése:

SlimFit fogyasztótabletta hatásos, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérem a választ akik szedték és mit tapasztaltak? Nem véleményeket !
2012. máj. 20. 13:54
1 2 3
 11/24 Smartguy86 ***** válasza:
10%

Igazad van. Az orvos még biztos nem halt meg egyszer se, de te azért rábízod az életedet... Így kell hozzáállni a világhoz, persze.


Pont azért tartasz te is meg a többi is pontosan ott, ahol, hogy egy ilyen oldalon szorultok segítségre, mert eddig rohadtul nem jött be az, amit csináltatok. Aztán amikor valaki megmondja, hogy mit kéne máshogyan, az nem tetszik... Ez a helyes út oda, hogy pontosan ugyanolyan szerencsétlenek maradjatok, mint voltatok.


Alakítsatok vallást szerintem ezekre a fogyibogyókra, mert kb. pont olyan hitelesek vagytok...

2012. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Én viszont szedtem,ugyh van róla tapasztalatom nekem is.Én is először az éhségcsökkenést éreztem,rendszeresebb lett az anyagcserém.én ugy három hónapig szedtem,semmi rossz mellékhatást nem tapasztaltam.86 kg-ról fogytam 78-ra.Előtte többmindent kipróbáltam amik tényleg nem voltak hatásosak,de ez segített.
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
46%
Én meg szülés után kezdtem szedni,20 kiló jött fel.Először csak tornával próbálkoztam,de az önmagában nem segített,akkor mondta egy ismerősöm hogy ő szedte a slimfit-et,azt mondta neki jó volt,ugyh én is kipróbáltam.a torna és a slimfit együtt volt jó nekem.
2012. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Én is tornával kezdtem a fogyókúrát, amivel fogytam is,de az utolsó 5 kiló már azzal se sikerült,ugyh én akkor vettem meg a slimet.egy jó hónap alatt a maradék 5 is lement.
2012. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Én két és fél hónapja szedem,és eddig 9 kiló ment le nekem.sokkal többet bírok mozogni azóta.
2012. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 cathyly válasza:
Csak egy hete kezdtem el szedni,eddig egy kilót már leadtam, ugyh ha ennyi mindig lemegy én már elégedett leszek.Sokan írták, hogy 2-3 hét után indult be a fogyás.
2012. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Nekem is kb. a 3. hét után indult be a fogyás, addig csak két kilót fogytam, de utána beindult, hetente 2-3 is lement.
2012. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Én mikor elkezdtem szedni, azért eljártam sportolni is hetente 2x és próbáltam több zöldséget és gyümölcsöt beiktatni, kevesebb kenyeret, de azért nem vontam meg azt se magamtól.2 hónapig szedtem,lefogytam 7 kilót,de mióta abbahagytam a szedését, azóta is figyelek a sportra meg az étkezésre, így nem hízom vissza a leadott kilókat.
2012. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Örülök,hogy ennyi mindenkinek bejött,csak nekem nem! 2 hónapja szedem,mellette elkezdtem 1 hónapja heti 3x futni járni,este 6 után nem eszek és persze nem eszem csokit,de egy dekát nem fogytam! Sajnos már én sem tudom,h mivel próbálkozzak,ha a sport se segit! Cukros üditőket soha nem ittam! Egész életemben napi 3 liter vizet ittam,szóval ez se gátolhat meg benne! Igy nem tudom! :(
2012. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Válts P57 Hoodiára.Nekem nagyon bejött.1 hét alatt 2KG
2012. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!