Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasznos tinifogyókúrát nem...

Hasznos tinifogyókúrát nem ismertek véletlenül? (gyógyszerek, vitaminok nélkül)

Figyelt kérdés
Keresztlányom mindig mondja, hogy nincs megelégedve az alakjával! Én ezzel nem értek egyet mert az én szememben mindig ő lesz a legcsinosabb nagylány! 167cm és 67kg. Nem tudom, hogy ezek a méretek mennyire eltérőek. De ő változtatni szeretne ezen és megígértem neki, hogy itt megkérdezem.
2012. jún. 12. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Étrendjén változtasson (sok nyers gyümölcs, zöldség), semmi finomított cukor, illetve nagyon kevés zsiradék. (Százszámra vannak ilyen diéták a neten, érdemes rákeresni)


Egyébként meg sportoljon. Ennyi a hatásos fogyókúra receptje.

2012. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tele van a net ilyenekkel de egyik sem kifejezett tinifogyókúra. De azért köszönöm a tanácsot!
2012. jún. 12. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tinifogyókúra"?!


Először is nincs olyan, hogy nagyi, meg tini, meg kutya fogyókúra. Kell egy diétás étrend, és sport. A fogyókúrák hülyeségek, mert inkább ártanak, mint használnak. És a 167 cm-hez a 67 kg pedig sok, főleg egy tininek. Bár a vitamin nélküli részre rá sem akarok kérdezni, hogy ezt mégis, hogy gondoltad...

2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
általában akkor egészséges a súlya valakinek ha( általában már felnőtt egészséges emberről beszélünk, ha a cm számból kivonunk 110-et és annyi kilók vagyunk, így igen a keresztlányod valóban el van hízva...
2012. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze én tudok járjon el kűzdősportra de ne valami durvára mondjuk kungfu vagy karat a sothokan ilyen szempontból előnyös. Így nem csak alakformál de önvédelmet is tanul.
2012. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
e
2012. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Keresztlányom heti 3x kézilabdázik ! a sport része megvan de nem alakul semerre ...
2012. jún. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!