Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Weight Loss tablette jo...

A Weight Loss tablette jo akkor is ha csak hasról akarok fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 18:34
 1/7 anonim válasza:
Persze! Minden tabletta hátulján elvileg ott van, hogy melyik testrész fogyasztására van. Én multkor olyat vettem, ami combra van, és tényleg kisebb lett a combom!
2012. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezt a tablettát hol lehet kapni? És mennyibe kerül?
2012. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. jún. 12. 19:01
 4/7 Kriiistóf válasza:
Csak hasról nem lehet fogyni!!Ha fogysz a tested minden részéről ARÁNYOSAN fogysz és ezt ilyen csodatablettákkal mozgás és helyes étrend nélkül SOHA nem fog menni.
2012. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 éve heti 5x sportolok odafigyelek arra hogy mit eszem de igy se megy....
2012. jún. 19. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamit NAGYON szarul csinálsz. Két év alatt lettem kismalacból izmos, lapos hasú, pedig közel sem étkeztem megfelelően. Arról nem is beszélve, hogy ha nyolc éve sportolsz és helyesen étkezel, tudnod kéne, hogy az összes fogyasztótabletta baromság (max a pénztárcád fog tőle lefogyni), ahogy azt is, hogy helyi fogyás NINCS... Akkor szerinted egy nem létező módszerrel a lehetetlen elérhető???? Gondolkozz kicsit kérlek.
2012. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

remélem nem késő

NE VEGYÉTEK MEG! KAMU OLDAL, KAMU KÉPEKKEL! ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!

olvassátok el ezeket:

[link]


[link]


[link]


OLVASSÁTOK EL FIGYELMESEN ÉS NE RENDELJÉTEK MEG!

2012. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!