Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok? (lent)

Fogyni akarok? (lent)

Figyelt kérdés

5 napja regelire egy 7days Bake rolls-t eszek ebédkor egy ételhordóban lévő kajadadag felét vacsorára semmit. Azt akarom elérni hogy a szervezetem hozzászokjon hogy nem kap elég tápanyagot ezáltal a zsírt kezdje el lebontani, és amikor meg majd nem lesz akkor meg beéri azzal amenyit kap mert a gyomrom összébb húzódik. Egyik ismerősöm így fogyott.

Nagyon éhes vagyok ez alat az időszak alatt és ma elkövettem egy hibát szerintem 1730 kor megettem egy balatonszeletett és 2 db pufasztott rizst az nagybaj? mert tartani szeretném hogy hozzá szokjon a szervezet ,de azt olvastam a pufazstot rizs az nem nagyon hízlal.



2012. jún. 12. 18:18
 1/2 anonim válasza:
szerintem a bake rolls felejtsd el
2012. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. A szervezetnek szüksége van energiára. Ha nem kapja meg a szükséges mennyiséget, a tartalékaihoz (a zsírraktárhoz) fordul. Ha nagyon drasztikus az elvonás, az izmok lebontása is megkezdődik. Ha nagyon kevés a táplálék, a szervezet vészüzemmódba kapcsol. Kevesebb energiát használ, de ennek érezhető tünetei vannak: fáradékonyság, súlyosabb esetben betegség.
2012. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!