Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol? Miért van az,...

Clenbuterol? Miért van az, hogy egy hete szedem és még 1 kilóval sem vagyok kevesebb.

Figyelt kérdés
Nem eszem sokat. Az első héten reggel és délután fehérje turmixot ittam, délre pedig csmellet salival. És áll a súlyom. Lehet attól mert szombaton meg fog jönni a mensim? Segítsetek, mit csinálok rosszul?
2012. jún. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél indul el egy hét alatt a fogyás, van akinek több idő kell.. várj még kicsit.. :)
2012. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vény nélkül kapható? Hogy kell szedni?
2012. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 balazs00xx ***** válasza:

feketén, online vény nélkül igen, de veszélyes minden online , vagy gyógyszeripar ágon kívül vásárolt gyógyszer és annak minősülő készítmény! így senkinek sem ajánlom ezekenek a használatát, szedését, főleg nem kúra szerűen.


egyénként bizonyos ciklusban bizonyos piramisos rendszerben kell szedni

1.nap1

2.2

3.3

4.4

5.5

6-7-8-9-10. nap szünet

és előlről az egész

tudomásom szerint, bár még nem próbáltam.

Üdv.

DON B

2012. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!