Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lányok Nektek melyik narancsbő...

Lányok Nektek melyik narancsbőrtelenítő krém és/vagy módszer vált be a leginkább?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is!! :)

2012. jún. 26. 09:53
 1/10 anonim válasza:
hát a narancsbőrrel nehéz felvenni a versenyt. én nyáron tanultam vezetni a nagy melegbe és eltűnt, szóval szerintem azok a jó módszerek amitől izzadsz. pl. tekerd be magad folpackba és menny el futni, de mindegy mit csinálsz a lényeg hogy izzadj. am itt vannak jó tippek: [link]
2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok sport ;)
2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lópikoló...


Vákumozás. Szilikonpohárral, vagy otthon buherálsz magadnak egy kis poharat, amivel felszippantod a bőrt és úgy húzogatod. Nekem 4-5 alakalom után már nagyon szép a bőröm, a barátom is megjegyezte, hogy mostmár le sem tudja venni a szemét a fenekemről!:-)


Itt egy vidi:

https://www.youtube.com/watch?v=0re-Ritubxs&feature=plcp

2012. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fhúúú nagyon szépen köszönöm :))
2012. júl. 22. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!:-)

Remélem beválik.

Én olyan szilikonpoharat nem találtam sehol(eddig) mint ami a vidin van, de ha találsz egy hasonló anyagú műanyag poharat vagy valami flakont akkor azzal is lehet. Csak arra vigyázz hogy egy helyen max 3-4x húzd át(fel-le(1-2)aztán keresztbe(3-4) mert belilulhat a bőröd(nekem be is lilult első 2 alkalommal, mert nem tudtam hányszor kell áthúzni egy helyen), és használj babaolajat, vagy masszázsolajat, hogy kellőképp tudjon csúszni és ne kezdje ki a bőröd.

Utána egyébként 2 napid csúnyább a bőr(gondolom valamit felszínre hoz), de a 3.-4 napon már lehet látni, hogy szebb és egyenletesebb a bőr.!:-)


(u.i. : én édesítőszeres flakont vágtam le és égettem meg a szélét kicsit, hogy ne legyen éles, és az is beválik)

2012. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még annyit(előzők vok) hogy utána vízzel szépen bespricckálod és bekened vmilyen narancsbőr elleni krémmel.(pl. sunfleur karcsúsítógél, vagy ilyesmi)
2012. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fhúú nagyon köszönöm a tippeket!!! :)

találtam egy viszonylag erre alkalmas poharat!! remélem szerencsém lesz és nekem is széppé válik egy idő után. most még valóban trutyis egy kicsit... köszi még egyszer!!

2012. júl. 27. 09:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezhetem, hogy neked amúgy mennyire volt narancsbőrös a feneked?? Mármint azért, hogy csak minimális gondokat tüntettél el, vagy tényleg látványos változás történt??
2012. júl. 27. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát képet nem küldök, de itthon felvettem videóra, és eléggé látványos volt a combom közepétől felfele, és az egész popsim. És nem csak ha összenyomtam a bőrt, vagy valami keményre ültem, hanem úgy ahogy van kicsi sűrű összefüggő göcsörtök.

3-4 alkalom után néztem a videón, hogy már csak akkor látszik ha félhomályba vok, tehát félig esik rá a fény, de rendes napfényben már csak enyhén egyenletlen a bőröm.(majdnem sima:-)


Van még, de most nem merem nagyon csinálni, mert ha megint belilulok(véletlenül) akkor 3-4 nap, míg elmúlik és addig nem tudok rövidebb cuccokat felvenni & amilyen az időjárás mostanában... ki tudja mikor lesz megint hirtelen 35 fok:?:-)


Ha befeszítem a popsim akkor még lehet látni, de most úgy járás közben, meg simán(bugyikába) alig látszik valami!:-)


Pedig bajlódtam már vele elég sokat(narancsbőr elleni masszázs, krémek, szauna....)de egyik sem vált be ENNYIRE!! Tényleg csodálkoztam, hogy az első alkalom után 3 nappal mennyire látványosan javult a bőröm!


Írj ha valamin elakadtál, hátha tudok segíteni!:-)


Sikerül azzal a pohárral amit találtál?

2012. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sikerrel jártál? :)
2013. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!