Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye/ tapaszta...

Kinek mi a véleménye/ tapasztalata a P57 Hoodia kapszuláról? Ki mennyit fogyott tőle?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akik már használták ezt a kapszulát!
2012. júl. 3. 14:39
1 2
 11/15 anonim válasza:

Bár én nem szedem/szedhetem, mert szoptatok, ki szeretném próbálni. A kolléganőm a szemem előtt dobott le 10 kilót, nem is olyan extra gyorsan, mert egy idő után pl. hétvégén vagy ha mentek valahova vendégségbe, nem szedte.

Én elolvastam a csomagolásán a tájékoztatót, és ott rajta van, hogy magas vérnyomás esetén nem javasolt meg hogy szapora szívverést okozhat.

De hát puszta koplalással nem lehet ilyen gyorsan ennyit fogyni, ha megemeli a pulzust és egy kicsit a vérnyomást, (egészséges embereknél) az gyorsítja az anyagcserét is. Nem csak az étvágycsökkentő hatása miatt hatékony, ténylegesen segít a zsírégetésben. A saját szememmel láttam.

Persze a hosszútávú mellékhatásokat nem tudhatjuk, és azt sem, hogy ki hajlamos magas vérnyomásra vagy szívinfarktusra akkor is, ha még nincsenek panaszai.

2012. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Én beszedtem két dobozzal, de olyan rosszul voltam tőle, hogy enni se volt kedvem, heves szívdobogás, émelygés, stb stb. Lefogytam 10 kilót 2 és fél honap alatt ami vissza is jött ugyan ennyi idő alatt. A mellékhatása miatt fogytam nem azért mert telített.
2012. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nekem nagyon is bevállt én sajnos kényszeres evő lettem plusz 20 kg jött fel aztán hallottam erről a kapszuálról és vettem is és elmondom hogy gyógyszertárba vettem! Persze én sportolok melette 2 hónap alatt -5 kg tartok!
2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Aki lusta arra, hogy egészségesen étkezzen, sportoljon, az ne kapszuláktól várja már a fogyást...
2016. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lilith1994 válasza:
Én szedtem de sportoltam is mellette. Kiskoromban szívritmus zavarok volt (orokolt) elmúlt,mert kinottem az orvosok szerint. Elkezdtem szedni hogy segítsen kicsit a sportolás mellett mert anyunak nagyon sok (40 kiló ment le gond nélkül). 2 hónapig szedtem. A vérnyomásom nem lett magasabb de ingadozott és az alapjáraton elég alacsony és a határértékig ment. Egyre többet éreztem hogy hogy ossze vissza kalapal a szivem. Így hát elmentem a haziorvosomhoz és elmondta hogy kiujjult a szívritmus zavarom. 2 hónappal később ezért abba hagytam majd 20 kilót fogytam és ebből azóta is csak 8 kiló jött vissza de ezt betufom annak hogy nem tudtam eleget sportolni..
2016. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!