Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rendeltem fogyasztószert...

Czinkapanna kérdése:

Rendeltem fogyasztószert 9900-. Contactactivefoodsupplements-től. Forte a neve. Használta vki esetleg? Írjatok róla? Jó v nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:49
 1/7 bibus26 válasza:
Ha fogyni akarsz,akkor tegyél érte.Semmilyen csodapirula nem fogja leolvasztani a kilókat.
2012. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem fogsz lefogyni ezektől.
2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ne csodapiruláktól várd a megoldást, mert lehet többet árt, mint gondolnád.

Étkezz egészségesen, személyre szabott étrend alapján amit dietetikus állít össze, és mozogj. (ha segítség kell írj privit)

Így tuti lefogysz és egészségesebb is leszel.

2012. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mokbogy válasza:
mielőtt elköltöttél volna tízezret, akkor kellett volna utána járni. ebből a pénzből egy havi fitneszt vagy aerobikot, spininget, vagy akár úszást fizethettél volna. ez feleslegesen kidobott pénz volt.
2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem simán hülye vagy. Az vigasztaljon,hogy nem vagy egyedül.
2012. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ocskay Viktória válasza:
Nem fogsz fogyni tőle, kipróbáltam.
2012. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt a 10-et elkölthetted volna uszodabérletre,mert attól a csodaszertől nem fogsz fogyni!
2012. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!