Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismertek valami jó és nem túl...

Ismertek valami jó és nem túl drága fogyasztószert? Légyszi tapasztalattal!

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

a tudomány mai állása szerint nincs ilyen készítmény,ami önmagában használva kalóriát égetne,tehát fogyasztana.

egy van talán csak az amfetamin,ami ha nem akarod,akkor is mozgásra ingerel és elveszi az éhségérzetet.

magyarországon drognak minősül.

2012. máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó persze mozgok is mellette én is úgy gondoltam,nekem csak 5kg kéne de kínkeserves, nem akar lemenni.
2012. máj. 24. 09:43
 3/8 anonim válasza:
54%
Én a Slimfit2000-t használtam.Edzéssel kezdtem a fogyókúrát,de az utolsó pár kiló nekem sem ment le és akkor vettem.Egy hónap alatt lement az is.
2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt utolsó!

Teljesen ki vagyok akadva az ilyen válaszokon,hogy rögtön egy egészségre nagyon is ártalmas szert ajánlasz mert neked lement azonnal.Ha kicsit utánaolvastok a neten,és kicsit a fórumokon,ahol írják a régi és új fogyasztók a mellékhatásokat,és a későbbi mellékhatásokat,soha többé nem nyúlnátok ilyen szerekhez.Azért mert valaki lusta és nem hajlandó mozogni,nem az ilyen csodabogyókban kellene keresni a várva várt varázslatot,mert ezekkel eléggé nagy kárt okoztok a szerveiteknek,az agy és szív terén.Tudom most tisztelt válaszadó legyintesz,hogy jajjh már megint egy hülye,hiszen neked sikerült leadtad azt a pár kilót egy-két hét alatt,és annak utánagondoltál már,hogy vajon miért mondják,hogy az az egészséges ha egy hónap alatt 1-max masfél kilótól szabadulsz meg.Ez nem megterhelő a szervezetnek és aszerveknek,ráadásul garantáltan maradandó.Hiszen te ledobtad egy-két hét alatt azt apár kilót,amit nem a zsíródból adtál le,hanem az izmaidból amire viszont a szervezetnek szüksége lett volna.Nagyon okos vagy,szedd tovább a kis csodabogyódat,és garantált a szívroham egy pár éven belül,vagy másfél idegrendszeri károsodás,de he kételkedsz mondtam,nézz már egy kicsit utána a neten,de tudod mit a legegyszerűbb ha rákérdezel a háziorvosodnél,erősen ellenzik az efféle bogyókat,vajon miért?!hát biztosan azért mert ők is olyan hülyék mint én,hogy ezt itt leírtam,hiszen neked van igazad,mert te lefogytál.Gratulálok!

2012. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező,javaslok inkább egy hét folyadék kúrát,Levesek,teák,víz.Semmi más.Ez is kínkeserves,de ez garantáltan nem tesz benned kárt,alaposan méregtelenít,és 100%-osan leadsz vele egy hét alatt 3 kilót,és utána semmi dolgod nincs csak odafigyelsz,hogy ne hízd vissza azonnal.Én ezt szoktam alkalmazni ha valamiért nagyon gyorsan le kell adni egy-két kilót.Nekem eddig bevált.
2012. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rachel82 válasza:

Szia! Mozogni kell es kevesebbet enni, illetve minosegi, zsirmentes es cukormentes eteleket kell fogyasztani.

Rengeteg folyadek, de nem egyszerre, mert az nem er semmit, hanem orankent egesz nap kortyolgatva!

En a Dr Chen fele CLA keszitmenyt ajanlom, DMben kaphato, nem draga, napi egy kapszulat kell belole bevenni, 60db van benne, csak termeszetes osszetevokbol all-el lehet olvadni a dobozan milyen novenyek vannak benne! Fo alapanyaga a KAKTUSZ, ami nagyon egeszseges! E mellett, ha az elfogyasztott etel nem eleg es ehes vagyok a szinten Dr Chen fele Szuztea ananaszos pezsgotablettat szoktam inni, aminek nagyon magas rost tartalma es asvanyi anyag tartalma van. Hasznalj meg fogyaszto kremeket is az adott teruleten, amibol fogyni szeretnel - az a hatasos krem ami enyhen egeti a bort es verboseget okoz, ezaltal fokozza a verkeringest, konnyebben kiurul a zsir es a mereg a szervezetedbol!

Mozogni kell!! De nem versenysportolni, foleg ha eddug nem mozogtal akkor a hirtelen elkezdett intenziv spprt is ugyanolyan artalmas lehet mint az effedrin tartalmu szerek!! Biciklizz, setalj tobbet, vagy menj Vibro Gymbe, a lenyeg hogy amit csinalsz enyhen megemelje a pulzusodat, kicsit megizzaszt, aztan ha mar ez konnyeden megy emelni kell a teljesitmenyen...

A fogyni akaras egy jo ut arra hogy valtoztassunk addigi eletunkon es probaljunk egeszsegesebben elni!

Sok erot es kitartast kivanok!!

2012. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


A saját tapasztalataimat tudom leírni. 185 centi vagyok, kétszer fogytam le, egyszer 105 kilóról 90-re, egyszer 90-ről 80-ra.

Az első módszer az intenzív mozgás volt. Minden nap egy óra intenzív gyaloglás, a végén már futás is, és egy óra kis súlyok (3-4 kiló) emelése 3-4-szer 15-s szériákban.

Ezt csináltam egy hónapig és nem fogytam egy dekát se. A közérzetem sokat javult. Az edzés rettentően unalmas volt és szerintem kicsit túlzásba is vittem.


Viszont miután abbahagytam fél év alatt számomra teljesen észrevétlenül lefogytam 14 kilót. Ezt azóta se (4 éve) híztam vissza.


A másik módszer egyfajta paleolit diéta volt. Nulla cukor, semmi gabona, se kukorica, se krumpli. Minden más mehet, és annyit eszek - ezekből - amennyit akarok. A legnagyobb gond az volt, hogy nem árulnak ilyen ételeket. Azért a behabart főzeléket és néhány szem krumplit a húslevesben még megettem, viszont csokit, alkoholt, kenyeret soha.

Ettől másfél hónap alatt fogytam 10 kilót. Ettől is sokkal jobb lett a közérzetem, csak másképp. Miután abbahagytam a diétát egy év alatt visszajött, azóta stabil.


Mozgással nagyon nehéz fogyni. Egyszerűen nem hatékony. Egy óra gyaloglással annyi energiát adsz le, amennyi bejön néhány csokival. És ahogy egyre többet mozogsz, egyre kevesebb energiát adsz le. Viszont sokkal jobban érzi magát az ember, és a felépített izomtömeg mintha "ledobná" a túlsúlyt. Nem tudom ez utóbbi mennyire tudományos, én így láttam.


Ha az ember meg tudja oldani, hogy nem eszik szénhidrátot, akkor viszonylag könnyű leadni és megtartani. Egy hét után már nem is kívántam az édeset. Viszont nem lehet ilyen ételeket venni minden sarkon, vagy akár a teszkóban. Mindenbe belenyomnak egy csomó cukrot, vagy lisztet. Úgyhogy főzni kell. Én pesti vagyok, de étel futárt se találtam, aki ilyen diétára főzne. Az az elképzelésük, hogy aki nem eszik cukrot az a fűszereket se szereti, emiatt ízetlen szarokat adnak.

2012. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mozgás nélküli fogyás,pusztán sorvadás...próbáld ki Norbi karate fit edzését,30perc szálkásítás...gyönyörűen levitte azt az 5 kilót nekem (ill.csak 2-t,mert izmosodtam tőle,de centikben rengeteget és meg sem szakadtam tőle.Ja és se cukor,se fehérliszt(barna se,teljes kiőrlésű se..úgyse az amiket árulnak)
2012. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!