Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vélemények? Többé-kevés...

Adipex vélemények? Többé-kevésbé ismerem, nem az ellentáborra vagyok kíváncsi, én is tudom, hogy egészségtelen. Valakinél bevált? Esetleg hasonló szerek? Nem kifejezetten a fogyás miatt, csak az adipex felpörgetett egész napra.

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
figyi ha még nem próbáltad..... én nem rég próbáltam ki és beintította a fogyást nálam ráadásul eddig 10 perc alatt bezabáltam a levest másodikat akár még a deszertet is és már nem. mivel nem vagyok olyan éhes és több energiám van ha leálok a szedéssel akkor is pedig semmitől nem fogytam rened étkezés.. 5-6 után nem evés semmi kenyér és csak az adipex segített pedig reménytelen volt...
2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

csak azt mondja meg valaki, hogy miért kell lepontozni???


attól, hogy nem értesz egyet, a kérdezőnek valószínű hasznosabb volt az én tapasztalatból adott válaszom, mint a te/ti DROG!DROG!DROG! válaszotok ... -.-"

2012. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

11.

reménytelen volt? mi?

ha normálisan ettél és mozogtál volna,akkor nem lett volna reménytelen ;)

nyugodtan le lehet pontozni,de kicsit elgondolkodhatnátok kinek is van igaza...annak aki telenyomta magát ezzel a retekkel és lefogyott pár kilót és vele együtt az élete megrövidült röpke 5 évvel,vagy annak aki egészséges fogyásra buzdít mindenkit mivel tapasztalatból tudja,hogy nincs olyan hogy reménytelen??

persze most jönnek majd a kifogások,hogy mert neked könnyű meg van rá időd és a hasonló hülyeségek.

hát elmondom nektek,hogy elkezdtem mozogni és hónapokig semmi nem történt!de nem adtam fel és meg is van az eredménye(-17kg) és mindenkinek arra van ideje amire szakít!

nem kifogásokat kell keresni,hanem nekiállni mozogni!!!

nektek mennyire szar,hogy munka után sportolni kell...elárulom nektek hogy nekem is qrva szar volt,ugyanis iskola mellett dolgozom és sportolok rendszeresen,DE NEM RINYÁLOK ÉS NEM ESZEK MÉRGET!!

na én itt befejeztem,ha ezek után is adipexel akarsz fogyni,akkor őszintén sok sikert kívánok a lecsökkent súlyod megtartásához és ezt teljesen komolyan mondom!(bár kétlem,hogy sikerül)

2012. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gergely8922 válasza:

Én szedtem mellette próbáltam a sibutraminét és regananont is ez a legjobb a sibutramine betompítja az agyad ez meg ellenkezőleg segít tanulni mivel elősegíti a dopamin felszabadulást (kísérletekkel bizonyították hogy a megemelkedett dopamint szint segíti a tanulást) enni egyél mindenképpen mellette. Fogyni fogsz tőle rendesen

jók ezek a szerek én ajánlom

2014. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Anit Anit válasza:
azert ne szoljatok le a ,,drog drog drog" kommentet...igen, dopamin is van benne, DE: a fo osszetevoje az amfetamin. ha tudaz egy kicsit angolul rajossz, hogy amfetamin szarmazek [link] . ha szeded, olvasd el a speed mellekhatasait...kb ugyan az!
2016. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Melko0923 válasza:

Sziasztok!

Szerintetek lehet mèg kapni jó Adipexet?

2021. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!