Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan kell szedni az adipex...

Hogyan kell szedni az adipex retardot mikor lenne a legjobb bevenni reggel vagy délben?

Figyelt kérdés
azok ne írjanak akik csak kritizálni akarnak mert úgysem érdekel!! azok válaszait viszont szívesen fogadom akik már szedték vagy szedik!
2012. júl. 19. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
ha már kiírsz ide egy kérdést, akkor nem szabhatod meg, hogy ki és mit válaszol. én nem szedem, és az a válaszom, hogy SEMMIKOR. mert amfetaminszármazék, kib... egészségtelen, és NEM fogyaszt zsírból, max izomból.
2012. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Doppingszernek minősül....de szedjed csak, főleg ennyi hozzáértéssel, meg úgy hogy arctalan emberektől várod a szedési útmutatót, akik közül sokan elhiszik hogy a hulahopp karika jó mozgás, valamint a citromos víz és az almaecet lebontja rólad a zsírt. Ez olyan mint azok a kis hülye gyerekek akik itt kérnek a winstrol használatához útmutatót...amúgy meg honnan tudod hogy eredeti? Megnéztem a honlapjukat, aki egy ilyenről rendel az retardált, de ez benne van a termék nevében is hogy ki a felhasználó közönsége...
2012. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én idegbeteg voltam tőle, nem ajánlom

reggel kell bevenni

2012. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

szia, akkor most válaszolnék érdemben a kérdésedre. Innen rendeld, mert ez eredeti, beméretheted ha akarod:

[link]


Ne szedj be 20 szemnél többet, nem érdemes, mert rászoksz, hiszen erőlködés nélkül fogysz. Arra használd, hogy beindítsd a fogyást és kialakíts egy új életmódot, ami kevesebb evéssel és több mozgással jár.


Arra ne hallgass, aki arról ír hogy nem zsírból fogysz, hanem izomból, az adpiex ugyanis elsősorban egy erős étvágycsökkentő szer, nem pedig fogyasztó szer :-)Tehát ha sportolsz és megfelelően táplálkozol akkor megfelelően fogysz vele.


Ezért fontos hogy bár nem vagy éhes, egyél! Én úgy szoktam, hogy eszem egy normális reggelit (teljes kiőrlésű pirítós vagy diabetikus dzsemmel, vagy felvágottal, ubival, esetleg tojással és diabetikus multivitamin gyümilvelet.) Délelőtt esetleg egy alma, kv ilyesmi. Ebéd előtt beveszem és eszem egy kis adag normál ebédet, csak vigyázok hogy kenyeret ne egyek a főzelékhez, a husihoz krumpli helyett salátát stb.)


Délután- este pedig már csak kefírt, korpás kekszet, esetleg főtt tojást, mozarellát, salátát eszem. Keveset, de jót :-)


Nekem főleg a kényszeres evés leküzdéséhez kellett.

2012. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Ez mind szép és jó utolsó...de ehhez még is miért kell szedni bármit is?

Én napi 5-ször eszek kis adagot és sosem vagyok éhes, még is fogyok...

2012. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kb 11kor vettem be, reggeli után, ebéd előtt kb 2-3 órával hogy akkorra már hasson, így estig kibírtam falásroham nélkül. Persze azért közben is egyél valamennyit, mert a köv nap rosszabb lesz.
2012. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm kipróbálta az adipexet...azóta refluxos
2012. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért kellett hozzá szedni, mert előtte csak dupla tripla éjszakai zabálásokkal sikerült kihevernem két családi tragédiát ami egyszerre következett be. És nem tudtam leállni ezzel, ki volt tágulva a gyomrom illetve szinte kényszeresen zabáltam. Na, ennek a leállításában segített.
2012. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

hátigen valakinek megy nélküle valakinek nem szerelmibánat sok tv-zés evés és evés ... folyamatos éhesség erőtlenség...

én reggel felkelés után veszem be és több energiám van a sporthoz is :D

2012. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval placebóként segített. Hát, legalább a gyártó jól járt... (:
2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!