Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az RFF...

Mi a véleményetek az RFF kapszuláról?

Figyelt kérdés
Nem káros? Nem okoz hasmenést? Hatékony
2009. júl. 16. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hogy hatékony-e nem tudom, mert nem próbáltam, de étkezés előtt kell bevenni (most pontosan nem tudom, 4 vagy 6 deci vízzel). Na most ha evés előtt megiszol 2 nagy pohár vizet, akkor a kapszula nélkül is kevesebbet fogsz enni.

Ha 2-3 hónapon keresztül minden étkezés előtt megiszod a vizet, akkor biztos fogyni fogsz, és még pénzbe sem kerül =)

2009. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia. Nem jó a kapszula. Tulajdonképpen eggyik sem de ez is köztük van. :) Van néhány tabletta ami egy két embernek "segít". De természetesen kemény edzés melett. Tehát azt sem a tabletta hatása, talán 1-2 alkalmmal segít. Na visszatérve a kérdésre ez a tabletta sem hatásos. De ha fogyni akarsz akkor tudom hogy ezt máshova kéne írnom de vegyél egy kondibérletet. Ha 2-3 naponta az összes gépen körbemész egy rendes konditerembe garantáltan gyorsabban lefogysz mint bármien kardio+tablettával. Mert igazából az izom égeti az energiát amit vagy szénhidrát(kaja) vagy a testzsír biztosít. Ezért is nemértem miért hisz eggyáltalán valki a tablettában. Ami segíthet az anyagcseregyorsítás. Ezt talán elérheted tablettával de az nagyon káros is tud lenni. Bocs hogy eltértem az eredeti kérdéstől de csak így teljes. Felesleges tablettát keresgélni mert eggyik sem oldaja meg a problémát azon csak az edzés segít.
2009. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kaptam ilyen kapszulát, és szedtem is egy ideig, gondoltam próba cseresznye. Semmi nem törént. Jól kipisiltem magam de ennyi. (Egyébként kb. 10 kg-ot akartam fogyni). Ezzel a sz@rral csak Horváth Éva járt jól.
2009. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!