Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Alli kapszuláról pár kérdés?

Alli kapszuláról pár kérdés?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék fogyókúrázni. Vettem tornázós DVD-t és odafigyelnék az étkezésemre. Úgy gondoltam szedhetnék mellette alli-t amit most kedvezménnyel meglehet vásárolni. Sok véleményt olvastam már és lenne pár kérdésem. Azt írták sokan hogy erős hasmenéssel jár. A kérdésem az lenne hogy ez csak a kapszula+evés utáni egy-két órában van vagy egész napos probléma? Mert úgy terveztem vállalok diákmunkát amivel du. 2-kor már végeznék és ha utána veszem be akkor az a másnap délelőttre már nem hat ki?

Másik kérdésem hogy jár-e hasfájással a szedése?

Végül pedig a honlapjukon azt írják hogy nem szabad bevenni ha nem eszek zsírosat vagy ha túlságosan zsírosat eszek. van valamilyen tájékoztató hogy mi az átmenet ami előtt be kell venni?

Kérem csak azok válaszoljanak akik tényleg szedték.


2011. máj. 28. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A kapszula szedése alatt igen erösen felfújodik a hasad (fáj is meg kellemetlen is), és úgy van hasmenésed, hogy SEMMIT nem érzel, csak azt, hogy jött valami. Viszont ez folyamatos, azaz a nap 24 órájában elöfordul, ezért gyakorlatilag nem mehetsz emberek közé, és otthon is jobb, ha valamt beteszel, hogy ne ázz át. Ami jön, az nem rendes széklet, hanem olajszerü, nagyon erösen narancssárga lé, ami - mint irtam kontrollálatlanul - folyik ki, és igen erösen szinez, a ruhákból nem uígazán lehet többé kimosni.


Szerintem nem éri meg egyébként sem, mert nem fogy töle az ember úgy, mint ahogy reklámozzák, csak ha erösen diétázol mellette, de akkor meg felesleges at alli.

2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ne szedd, pont 2 órával ezelőtt mondta egy ismerősöm, hogy ő nagyon beteg lett tőle. :S Én is ki szerettem volna próbálni, pedig sose voltam ezeknek a "gyógyszereknek" a híve, de milyen jó, hogy nem csábultam el.
2011. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én elcsábultam, pedig én sem szedtem sose ilyen bogyókat. de legalább ez a tapasztalat megerősített abban, hogy soha többet nem is fogok. az első válaszolóhoz hasonló tüneteim voltak, olajszerű cucc rendes széklet helyett és mellett, ami bármikor, bárhol csak úgy jön. azt hiszem a negyed dobozt szedtem be azután a kukában landolt az egész (teljesen konkrét pénzkidobás). senkinek nem ajánlom, te is jobb, ha távol tartod magad tőle, kedves kérdező.
2011. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Mi is vettünk egy dobozzal. A leírásban az állt, hogy kis súlyfelesleg esetén nem ajánlott. Mivel nekem csak az van, nem szedtem. A férjem kezdte szedni, de rosszul lett tőle, ezért abbahagyta. Nagyon sokba került, ezért tartogattam egy darabig, hogy ha majd kell valakinek, odaadom. De aztán inkább kidobtam, mert jó szívvel senkinek sem tudtam volna odaadni.
2011. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én most vettem allit, egy hete szedem, részemről semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, se befosás, se hasfájás, se rosszullét, pedig napi 3 szemet eszem, minden főétkezés után, ahogy írják is. Igaz, kőkeményen odafigyelek a diétára mellette, sem zsírosat, sem kalóriadúsat nem eszem... Viszont azt látom, hogy zsír jön ki nagyWC-zés idején, szóval, szerintem valamit biztosan használ.

Ja, egyébként nincs vészsen nagy túlsúlyom - 8kg-t szeretnék fogyni - ezt csak segítségnek vettem.

2011. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én normálisan szedtem minden az előírás szerint, mégis kórházban kötöttem ki.

Amugy egyedül magyarország az ahol nem tiltották be

2012. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 10:44-es: nagyon jól tetted, hogy beirtad a tapasztalatodat, hátha valakit visszatart attól, hogy elkezdje szedni.


De abban tévedsz, hogy máshol be van tiltva, pl. Németosztágban is szabadon kapható a gyógyszertárakban, de ott felhivják igen nyomatékosan a fegyelmet arra, hogy milyen mellékhatások vannak.

2012. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezt nem tudtam, mikor olvastam a neten úgy láttam hogy máshol betiltották
2012. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!