Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg hatásos az almaecet?

Tényleg hatásos az almaecet?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy 3deci vízben kell elkeverni egy evőkanálnyit étkezés előtt negyed órával. Egyik ismerősöm elvileg 20kg-t leadott vele fél év alatt (ami meg is látszik rajta).Miteszerekre is jó?
2012. júl. 26. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget mondani, de azt hiszem az almaecet vízhajtó. szerintem a barátnőd mellette tuti diétázott és edzett. amugy én ittam almaecetet, borzalmas. olyan szörnyű íze van, hogy az már nem e világi.
2012. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tényleg így van.Ha még beleteszel egy mokkáskanálnyi mézet,még hatásosabb.Erősíti a hatását,bár a méz elvileg hizlal.Gyorsítja az anyagcserét és még számos jó tulajdonsága is van.Mitesszerre is jó./Külsőleg és belsőleg is/.
2012. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Úgy látom agykárosodást is okoz.
2012. júl. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
Persze, mézet. Egyed csak a cukrot, az fogyaszt :D:D:D + megiszod azt a savanyú löttyöt, aztán úgy érzed, már megtettél mindent, és zabálhatsz agyba főbe. Az az ismerősöd TUTI, hogy átver, diétázott és mozgott mellette, mert egy evőkanál almaecet az olyan, mintha meg se ittad volna...
2012. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt mondta hogy nem diétázott, és hogy úgy 6 hónap alatt fogyott le annyit. Úgy hogy heti 1 kg elvileg lement róla.
2012. júl. 27. 18:41
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:
58%
Akkor ő kamuzott. Ennyi.
2012. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tényleg,ha nem mozogsz mellette,semmit sem csinál.:(
2012. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!