Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az almaecet...

Mennyire hatásos az almaecet fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

Van rajtam 10 kg fölösleg,amit leszeretnék adni május,június környékére,hogy ne kelljen magam takargatni a strandon,csak az a baj,hogy nem nekem valók az ilyen 90 napos,atkins diéták...stb.Nekem valami olyan kéne ami egyszerű és hatásos.A mozgással semmi bajom,mert rendszeresen edzek,csak kéne valami diéta mellé.Lécci adjatok ötleteket!Ja és egyébként nemrég elkezdtem az almaecet diétát,ez mennyire hatásos?Reggel éhgyomorra,étkezések előtt,és lefekvés előtt iszom,2 decibe 2kávéskanálnyit.Ez jó így?

(Bocs a helyesírási hibákért!:))


2009. febr. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Almaecet: gyorsítja a zsírok lebontását, azaz a zsíranyagcserét. De mozgás nélkül ez sem, mint egyetlen segítő szer sem ér semmit.


Edzés: jó, hogy edzel, de fogyni az aerob mozgásokkal és a helyes étrenddel lehet a leghatékonyabban. Ha alapból kevés zsírt viszel be, akkor nem kell almaecetet innod. Másrészt a zsír emészthetetlen szénhidrátok nélkül, hasmars lesz belőle, nem plusz kilo (Atkins).


Harmad sorban: gratulálok, hogy a mostanában trendi diétákkal nem foglalkozol! Mert a leadott kilóktól véglegesen 8tartósan) megszabadulni fogyókúrákkal lehetetlen. Csak az életmódváltoztatás segít.


Egyszerű és hatékonyabb nem is kell heti 3-4X egy-két óra lassú kocogásnál pl. A zsírégetés az első fél óra után indul be, nem szabad erőből, sem gyorsan futni, sprintelni, stb... Az már izomra megy, és nem égeti a zsírt!

2009. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
nagyon helyesen írja az előttem szóló, annyit még hozzátennék, hogy magában az almaecet káros is tud lenni mert megemeli a gyomorsavat és segít kialakítani a gyomorfekélyt.
2009. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukám igenis fogyott vele, pedig neki a gerincével is voltak gondok, tornázni nem tudott de igenis fogyott!
2011. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!