Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most hangzott el ez a kérdés,...

Most hangzott el ez a kérdés, de most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
Csomó embertől hallottam, hogy 6 után nem eszik és fogyott 1 hónap alatt x kg-ot, szóval, ha vacsorára eszek egy melegszendvicset vagy sima szendvicset vagy pl paprikás krumplit akkor attól még nem fogok hízni? Vagy, ha nem fogyókúráznék csak nem vacsoráznék max. gyümölcsöt vacsorára akkor sem fogynék? Mert eddig midenhol az ömlött mindehonnan, hogy 6 után ne 6 után ne.. Most meg hirtelen hülyeség, mikor elvileg sokaknak segített. Szóval? :)
2009. júl. 16. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg ilyen Schobert Norbi félék is azt mondják, hogy éjfélkor enni a legdurvább, meg volt egy olyan story is, hogy 1 nő alvajárt és éjszaka a hűtőt célozta meg és hamar elhízott, de nem tudta mitől miután kiderítették, hogy ez áll a dologban.
2009. júl. 16. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokan túlmisztifikálják ezt a 6 óra-dolgot. Egyáltalán nem azt jelenti, hogy este hatig (sőt, 17:59-ig) bármit lehet enni, akkor majd jól lefogysz. Éjszakára egyébként sem jó megterhelni a gyomrot, akkor sem, ha nem fogyókúrázol. Akkor lehet fogyni a 6 után nem evéssel, ha 6 óra előtt könnyű ételeket eszel, és sokat mozogsz.
2009. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy este 6 után ne egyél, hanem a legtöbben este még a rendes étkezések mellett nassolnak egy csomót. Ha ezt kihagyják, akkor természetesen kevesebben esznek összesen egy nap, mintha ez is benne lenne. De ha valaki rendszeresen csak este 8-kot vacsorázik és utánna nem eszik semmi egyebet, akkor nem fog töle elhizni.
2009. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegyük fel olyan fogyókúrán vagy ami 1500kcal/napos... jó tudom hülyeség mert a szénhidrátra kell figyelni de ez arra is igaz. Na tehát az most mind1, 6 után eszel vagy 6 előtt. A lényeg, hogy ezt a határt ne lépd túl. De, az is igaz, hogy amikor alszik az ember az anyagcseréje lelassul ezáltal több tápanyagot raktároz el, arról nem is beszélve, hogy teli hassal nem tud jót aludni az ember. Ezért én azt javaslom neked, hogy lefekvés előtt 2-3 órával vacsorázz.

2009. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. júl. 17. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg köszönöm a kérdést..mindig paráztam a 6 órai dologtól:D
2010. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!