Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egy újságban ezt olvastam....

Egy újságban ezt olvastam. Talán igaz?

Figyelt kérdés

Az olvastam egy újságban hogy volt egy nő aki bulémiás volt, és hogy ne egyen ,napi 15 liter vizet ivott meg, és állítása szerint ettől nőttek meg a keblei..:D

Szerintetek..?:D


2009. júl. 19. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam egy nőről, aki naponta csak több liter vizet ivott... egyre többet... és többet... és a végén nem nőttek a keblei, hanem meghalt. Szerintem ne próbáld ki. Napi 15 liter vízbe már egy ékszerteknős is belefulladna.
2009. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
..:D hát.. igen elég furcsán hangzik..:D kösszi a választ..xd
2009. júl. 19. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a bulémiánál alapból van egy tesképzavar, szóval simán belefér, hogy a melleit meg nagyobbnak képzlete. Egyébként a víztől nem nő meg az ember melle, 15 liter pedig már veszélyes mennyiség, hacsak az ember nem egy trópusi sivatagban menetel.
2009. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17:28-es: a 15 liter viz még ott is veszélyes, ha nem kapsz mellette elég sót! Ha valaki túl sok vizet iszik, annak sóhiánya lesz és attól igen beteg lehet.
2009. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!