Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mondtok a káposztaleveskúr...

Mit mondtok a káposztaleveskúráról? Milyen pótcselekvést tudtok a csoki és édességevés helyett? Olvastam egy ujságban h valaki vanilliaesszenciát hord magánál és ha édességet enne csak beleszagol!

Figyelt kérdés
Elég rossz amikor körülöttem mindenki tömi magát minden finommal én meg csak ott ülök mint egy hülye és kinézem mások szájából! :S Plussz étterem mellett dolgozom, mindig onnan van ennivaló is (ott pedig minden van)! Esetleg valami olyant nemtudtok amivel elterelhetném az étel iránti vágyamat?
2010. márc. 16. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ha megkívánsz valami ilyet fogod magad és gyorsan iszol 3dl vizet ezzel kitöltöd a gyomrod

de ha nagyon nem bírod vegyél magadnak diabetikus édességet lehet kapni csokikat, lekvárt még valami méz ízű állagú bigyót is

2010. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A diabetikus cuccok is hízlalnak.

Ha nem így lenne, nem lennének kövér emberek.


A káposztaleves kúrát állítólag kórházakban is használják, orvosi felügyelettel. De őszintén szólva nem látom, hogy mitől fogynánk annyit, amennyit ígér, a vízhajtáson kívül, de az meg szerintem nem fogyás. És azt sem látom, mitől ne híznák vissza később.


A nassolásra egy megoldás van: ésszel felfogni, hogy nem szabad. És normális dolgokat nassolni, nyers zöldségeket, gyümölcsöt, esetleg natúr joghurtot (vagy gyümölccsel összeturmixolod), chips helyett pedig kölesgolyót.


Nem tudom, miért tömi magát mindenki, azért, hogy elhízzanak? Vagy ha egyelőre nem is híznak (majd idősebben), akkor is állati egészségtelen a sok cukor meg liszt.

2010. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!