Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti mit gondoltok erről? Van...

Ti mit gondoltok erről? Van akinek használt? Megéri?

Figyelt kérdés

Purpura bacca

[link]

[link]



2012. aug. 6. 09:03
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:

Ezek a képek egy az egyben lopottak. A netről szedték össze őket, te is rájuk kereshetsz a Google Images-ben.


Ami még érdekes, hogy 2-3 hete ezekkel a képekkel még egy teljesen más elnevezésű fogyasztó szert reklámoztak.


Ha neked ezek után még nem gyanús a dolog, akkor sajnállak...


ui.: Pál, akiről a cikk szól, amúgy nem Pál :DDD Merthogy nem is magyar. De nem baj, sok elkeseredett duckó fog beugrani, mert azt hiszi, hogy csodák még léteznek...

2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt már azt írják, hogy a pasi német (a "rekorder" :D) és Pauls a neve. Ezzel az a gond, hogy hatalmas átveréssel reklámozza a szert, ki tudja milyen információ hamis vele kapcsolatban, lehet hogy a fogyasztó szer sincs bevizsgálva és káros, vagy jobb esetben csak vitamin. Konkrétan nagyon rá se lehet erre keresni, alig találtam róla valamit. Olyat viszont találtam, hogy a purpura bőrvérzést, érgyulladást jelent. :D

Nekem mindegy, rád bízom, de légy óvatos az ilyen kamu hirdetőkkel.


Újabb cikk, nagyon igaza van, a LifeT!lt-et amúgy érdemes lenne kipróbálnod, akár személyre szabottan is ad tanácsokat, van facebookjuk. :)


[link]

2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szoondiii ***** válasza:

Miért kell több vásárláson gondolkozni.. holott már évek óta írják itt GYIKen is, hogy nincsenek csodaszerek...

Le kéne szállni a Földre, és normálisan enni, edzeni!

2012. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:

Jaaaaj, ne szóljátok le szegényt!

Igen, EBBEN a csodaszerben van az a varázslatos anyag, ami lebontja az ÖSSZES zsírt a testedről négy nap alatt úgy, hogy közben SEMMIT nem kell tenned, és 24 órában körömpörköltet zabálsz. Igen.



Istenem, hová tart az emberiség???

2012. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szoondiii ***** válasza:

Én zabálnék körömpörköltet, a fehérje, zsír bevitel nemigen vált ki zsírraktározást a testünkben.

Zabálok is körömpörköltet! :D

2012. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem az adipex segitett ha érdekel van megmaradt gyógyszerem tuti eredti, jó áron(privit ha vaakit érdekel)
2012. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szoondiii ***** válasza:

persze, drogozzuk be a népet.. az adipex is drog.

tegnap amcsik egy marihuánást lőttek agyon, várom már mikor lesz egy adipexes vagy speedes bal.fasz a hullazsákban..

amúgy vannak, sőt nem is kell 12 golyó beléjük, kiszáradnak vagy megáll a szívük. ez megesik diszkódrogoknál, gratulálok annak, aki ezeket ajánlgatja. az elcs.eszett életét nem másokon kéne kiélnie..

2012. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik purpura bacca nevű növény. Kitalált név, így hamis az egész cucc, amit rá építettek.
2012. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a weightlossc.com név pedig fenn van a neten, eladásra kínálják, képekkel mindennel együtt. Ott van a statisztikája, a nézettsége, minden eddigi adata. A leggyanúsabb az, hogy a szer még meg sem jelent, máris mennyi magyar - aki még a teljes nevét is adja - leírja azt az édeni sikert, amit elért!! A legelső kép kicsit nekem is gyanús volt, azért is néztem jobban utána.
2012. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dionsyia válasza:
Aki lusta mozogni, fizessen (a hülyeséggért is)! Nincs olyan hogy majd valami csodaszer lefogyaszt te meg füled botját se mozdítod... még ha lenne is, megnézhetnéd utána a több számmal nagyobb, lógó bőrödet, amúgy meg bárkinek megcsinálom a lefogyasztott képét fél perc alatt Photostudio-val....
2013. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!