Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti mitöl fogytatok tartosan?

Ti mitöl fogytatok tartosan?

Figyelt kérdés

Ki fogyot már gyógynövényektöl ?? és ha igen milyentöl??

ki használt már szaunaövet? és ér e valamit?

kellemetlen oszto válaszoktól kiméljenek..


2012. aug. 13. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha gyógynövények alatt a zöldségeket érted..én főleg a gyógyhúsokban hiszek, mint a sovány csirkemell.

Na, ezektől lehet fogyni. Tartósan pedig úgy, hogy diéta után sem térsz vissza a régi étkezési szokásaidhoz.

2012. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legjobb fogyási módszer hosszú távon, ha keveset eszel, kevés szénhidráttal. Ja, meg a sport sem árt, bár én azt utálom, és inkább nem eszek. Így vagyok most 60 kiló a 162 centimhez, 42 évesen, 3 gyerek után. :)
2012. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A legjobb öbgyilkossági módszer hosszú távon, ha keveset eszel, kevés szénhidráttal. Ja, meg a sport sem árt, bár én azt utálom, és inkább nem eszek.
2012. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

gyógynövények alatt teakat értek mint pl: (amit fogyasztok ) csalán,maté,zsurlo,zölt tea stb...

ezekre gondoltam hogy valaki fogyot -e már ilyentöl

2012. aug. 13. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag gyógyteákkal még nem próbáltam fogyni, de én a paleolit diétát tartom és szoktam zöld teát inni. Mostanra 14 kilót adtam le (kisebb-nagyobb megszakításokkal 1 év alatt) és valahányszor abbahagytam a diétát, nem híztam vissza hónapokig. Tehát nekem ez vált be és még folytatom.
2012. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és az miböl áll?
2012. aug. 13. 14:41
 7/15 anonim ***** válasza:

10 kg fölösleggel számtalan fogyókúrát, "csodaszert" kipróbáltam 8 év alatt. Az eredménye 30 kg fölösleg lett, vagyis nem hogy fogytam volna, hanem megháromszoroztam a hájamat.

Aztán rájöttem, hogy NEM LÉTEZIK tartós és eredményes fogyókúra, csak és kizárólag az életmódváltás lehet megoldás, ma már közhelyes, de igaz.

Fél év alatt 30 kg-ot fogytam és 2 éve tartom.

2012. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

13:13 vagyok


Zöldség, gyümölcs, hús, magvak és ezek különféle variációi. Bővebb információt a www.tenyek-tevhitek.hu adhat.

2012. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és hogyan modosult az életed?
2012. aug. 13. 16:41
 10/15 anonim ***** válasza:

13:13 vagyok


Ezt most tőlem kérdezed? Mindegy, ha nem, akkor is elmondom. :) 14 kilóval kevesebb vagyok, szebb a bőröm és megszerettem a gyümiket. :)

2012. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!