Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytatok le gyorsan es...

Hogy fogytatok le gyorsan es tartosan?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?...a baratom 2 honap mulva jon haza kulfoldrol meglepetest szeretnek neki okozni..(van 20 kg foloslegem ambol le szeretnek adni legalabb 10 ezalatt a 2 honap alatt). Minden tanacsra szuksegem van.. Nektek hogy sikerult? mennyi ido alatt? Koszonom elore is minden kedves valaszolonak:*
2011. ápr. 22. 18:02
 1/8 anonim válasza:
A gyors fogyás hátul ütője,h hamar vissza is hizod.A mozgás,futás a legjobb,ami nekem bejött,és próbáld meg,h egyél napi5 ször,és keveset.Akkor hagyd abba az evést,amikor érzed,hogy nem laktál jól,és még kellene.Igy a szervezeted az elraktározott zsirból fogja pótolni.sok sikert!
2011. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lényeg,hogy ne az legyen a cél,hogy addigra -10 kg,mert az csak stresszel.

2 hónap alatt biztos hogy fogsz fogyni,ha nem is 10-et,de már biztosan láthatóan.

Egyébként szerintem nem csak alakkal lehet meglepni a barátod,hanem pl egy-két új ruci,vagy egy 10 alkalmas kupon,amit ha bevált,minden alkalommal teljesíted egy kívánságát vagy bármi máás :)

Persze a fogyókúra is jó ötlet,csak ne hagyd abba két hónap múlva,mert egészségesen és tartósan csak életmódváltással fogyhatsz,ami ugye nem két hónap.

Nagyon szurkolook neked!! :D

2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnem abba hagyni, most is fogyozok mar regota..csak most kemenyen bele akarok fogni hogy jo sok menjen le ne csak 2-3 kg egy honapban..:)..koszy:*
2011. ápr. 23. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

egy részt heti 0,5-1 kilót lehet egészségesen fogyni.

másrészt: étrend és (aerob) mozgás.

részleteket és a többit igazából megtalálod itt [link]

2011. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kúrával semmiképpen nem lehet tartós eredményt elérni. Életmódváltással már megy a dolog.Az eredmény tartós, és nem kell félni hogy visszajönnek a plusz kilók.

Sok gyümölcs, sok zöldség, főzelékek, heti minimum kétszer, és mozgás.

2011. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy főzelék-e vagy nem, azt nem tudom, de az ajánlott élelmiszerek builder.hu-n fenn vannak. link feljebb.
2011. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem nagyon tudnék mást írni,mint a többiek,talán még azt a kicsi pluszt,hogyha esetleg nem sikerülne az a 10 kg,akkor sem szabad elkeseredni,tovább kell dolgozni,hogy meglegyen. :)

Sok sikert,remélem összejön! ;)

2011. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt szépen eltervezted, de azért tudd, h egyrészt valóban nem lesz tartós az eredmény, másrészt pedig nem is biztos, hogy a barátod oda lesz a gyönyörűségtől. Én így jártam. Ja, és a főzelék a liszt miatt nem igazán fogyókúrás étel. Ha mégis úgy döntesz, hogy belehúzol, akkor sok sikert. Szénhidrátcsökkentés hozza a leglátványosabb eredményt. sztm.
2011. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!