Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti mitöl fogytatok tartosan?

Ti mitöl fogytatok tartosan?

Figyelt kérdés

Ki fogyot már gyógynövényektöl ?? és ha igen milyentöl??

ki használt már szaunaövet? és ér e valamit?

kellemetlen oszto válaszoktól kiméljenek..


2012. aug. 13. 11:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
15:47 hogyan változtatad meg az életed? m it takar a zélet mód váltás mit csinálsz?
2012. aug. 13. 21:11
 12/15 A kérdező kommentje:
mit takar az életmod váltás?
2012. aug. 13. 21:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a fősuli alatt híztam meg 10 kg-ot, a teljesen rendszertelen életemmel (bulik, vizsgaidőszakok, stb.)

Mikor elkezdtem dolgozni, akkor fogant meg bennem a gondolat, hogy le kéne fogynom és vissza kéne térnem a régi súlyomhoz.

Időszakos eredményeim mindig voltak, de egyrészt sohasem értem el a fősuli előtti szintet, másrészt a fogyókúrát követően mindig "kamatostul" jöttek vissza a kilók.

8 évig ment ez a "töketlenkedés", az eredménye 10 helyett 30 kg fölösleg lett.

2 és fél éve határoztam el, hogy ennek vége (kiszámoltam, hogy ha így folytatom, akkor 40 évesen túllépem a 150 kg-ot, 55 évesen pedig a 200-at, ha egyáltalán megélem).


Alapvetően ez alapján változtattam meg az életemet:

[link]


Étkezés:

A diétás időszakban nagyjából 90-95%-osan tartottam be az itt leírtakat, most a "súlytartó" életemben olyan 75-80%-osan. Tehát nem kell aszkétaként élnem.

Fehér rizs helyett barna rizst ettem (és eszek most is) és sok zöldséget a húsok mellé.

A húsokat a különböző fűszerek kombinációjával "ezerféleképpen" el lehet készíteni, sohasem lehet megunni.

A fehérjeport azért ajánlom, mert sokféle ízben kaphatók és nagyon finomak, napi 2-3 adag mellett nincs is késztetése az embernek édességet enni.


Férfi létemre minden nap este magam készítem el a másnapi kajámat és viszem magammal kis műanyag dobozokban.

Ma már ezt nagyon megszoktam és a környezetem is, senki nem cikiz miatta, sőt elismerik az eredményemet és többen példát vettek rólam.

Ma már nem is kell méricskélnem (az elején szigorúan, grammra pontosan betartottam az adagokat).

Ha valami miatt nem tudok főzni, sütni, akkor gyros tálat szoktam (v)enni, mert abban sok a hús és a zöldség, a pita vagy krumpli is belefér ma már a napi étrendembe.


Mozgás:

H-Sz-P napokon súlyzós edzéseket csináltam, kb. 40-50 percig, nem a mennyiségre, hanem aminőségre fektettem a hangsúlyt, tehát nem hosszan, hanem intenzíven edzettem, ez az elején nagyon nehéz volt.

K-Cs-Sz napokon intervallum edzéseket végeztem szobabiciklivel.

[link]

A lényege, hogy a "mindent bele" részeknél tényleg mindent bele kell adni, ha tudnál még egy sprintet csinálni a végén, akkor egész egyszerűen rosszul csináltad, mert nem adtál bele mindent akkor, amikor kellett volna - és közben tilos megállni, egy másodpercre sem!

Ez is nagyon nehezen ment az elején, először csak 1 db sprintet tudtam csinálni, de minden edzéssel eggyel többet, míg eljutottam a 10-ig.


Most már a súlytartáshoz bőven elég heti 1-2 súlyzós és 1-2 intervallum edzés.

Vagyis a kezdeti heti 6 edzés helyett most már csak 3-4 edzésem van egy héten.

2012. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaa, még annyit az előző hozzászólásomhoz, hogy ma már bűntudat nélkül tudok megenni egy csokit vagy sütit, ill. bűntudat nélkül tudom élvezni a családi ünnepségeket is, meg a nyaralást is.

Ha kicsit többet eszek, akkor pár napra visszaveszem a ch-bevitelt, de sohasem kell koplalnom és tényleg pár nap alatt "regenerálódom".

2012. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

huha ...minden tiszteletem elötted

megprobálom én is ezt a módszert hátha be jön :D

köszönöm szépen.

2012. aug. 14. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!