Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok ajánlani valami gyógysz...

Tudtok ajánlani valami gyógyszert, italt, ételt, ami zsírégető hatású?

Figyelt kérdés
ha leírtok egy terméket, kérlek tapasztalatot is írjatok, bejött nem jött be stb.

2012. szept. 3. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én kb. 2-3 hete ezzel próbálkozom, az itt leírt (napi 3x) módszerrel.

Nem tudom, cukorbeteg ismerősöm az orvos által előírt ch-diéta mellé ezt vetette be. 3 hónap alatt a diétával együtt kb. 20 kg-t leadott. Közel 70 éves hölgy, tehát mellé torna, futás, stb. nála szóba sem jött. Csak számolta a ch-t, és napi 3x itta az alma-ecetes vizet.

Most én is megpróbálom.

2012. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek átverések. Nem fogsz lefogyni tőlük! Kitartással,mozgással és életmódváltással (NEM ÖNPUSZTÍTÓ DIÉTÁKKAL!) és egészséges életmóddal lehet lefogyni.
2012. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!

Áruld már el nekem, miért akarna engem ez a 70 éves hölgy átverni? Mi érdeke származna belőle? Ha egyszer azt mondja, hogy naponta 3x itta az alma-ecetes vizet, azzal a módszerrel, ahogy a linkben írták, és mellette betartotta az orvos által kötelezően előírt kcal és ch mennyiséget. Mi érdeke lenne neki is, és nekem is hogy átverjek vele akárkit.


Ezzel a szövegeddel tulajdonképpen azt mondod, hogy én hazudok.

Csak azt mondtam, hogy én most ezt vetettem be. Aki akarja megpróbálja, aki nem akarja nem.

Pénzlehúzás? Betyár nagy: 1 üveg alma-ecet = 260.- Ft, elég 2 hétre!

2012. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolod hogy az orvos által előírt diétától fogyott, amit ráadásul normális táplálékokból rakott össze, nem szemétből, csak azthitte, hogy a csoda almaecetes víztől? Nem hangzik egyébként is hülyén, hogy az almaecetes víztől lefogysz? :DDD


Megmondom mit csinálj: igyál meg minden nap 2x 1,5dl 100%-os narancslevet, amibe belekeversz egy tk sót, és 2 tk bazsalikomot. Ha ezt a három anyagot pontosan ebben a mennyiségben fogyasztva beviszed a szervezetedbe, a gyomorsavval reakcióba lépve olyan anyagok szabadulnak fel, ami a zsír azonnali leadására ösztönzi a szervezeted. 1 hét alatt 80kg-ot fogytam, pedig 72kg voltam akkor. Jelenleg -8 kg vagyok!

2012. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért átverés az almaecet, mert a ch megvonás miatt történt a fogyás.. nem az ecettől, nem Napkitöréstől, Istenek miatt vagy a csillagok állása miatt, hanem mert a szénhidrátok beteggé teszik a testünket, hiányukban például fogyhatunk.


Kérdező, nincs termék... Ezért még ne vagdosd az ereidet! Szénhidrátszegény étkezés, tej és glutén nélkül. Ez segíteni fog.

2012. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Van termék, de ha működik is, pár százalékkal járul csak hozzá a fogyáshoz. Amit mindenképpen érdemes szedni: omega 3.
2012. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az almaecet egy nagyon jó kis dolog, viszont a fogyásban nem segít úgy ahogy te gondolod első. Én is iszom lefekvés előtt 3 decibe egy evőkanál ecet. Az almaecet az emésztést segíti elő, és rengeteg benne a vitamin, de ennyi. Nem fog maga az ecet zsírt égetni. :)
2012. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!