Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető készítmény...

Milyen zsírégető készítmény ajánlotok, elkezdtem aktívan sportolni, lendületesebben szeretném eltüntetni a felesleget?

Figyelt kérdés

Heti 3 judo edzés a biztos, plusz ezen felül még úszás a terv. Fogyni akarok, javítani a kondimat, az egészségemet.

23 évesen, megint felpakoltam magamra azt a felesleget, amit 1 éve már sikerült elhagynom, most visszatértem az aktív sporthoz, ez diétával összerakva hatásosabb lesz remélhetőleg.


A sportoláshoz szeretnék valami zsírégető szert is használni, tudtok valamit ajánlani?



2012. szept. 5. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne használj semmi zsírégetőt,semmi értelme,egészségtelen és csak pénzt dobsz ki vele.
2012. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosan? Van az a Carnitin, vagy micsoda, az se jó?
2012. szept. 5. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Én az L-karnitint azt ajánlom! Nincs mellékhatása, energiát ad edzés közben, és zsírégető hatása van!
2012. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
100%
Az l-Carnitin szállítja a zsírsavakat az "égetés" szervecskéjébe, innen jött az ötlet. Van bizonyított hatása valamennyi izomgyarapodásra de nem bizonyított a zsírégető szerepe (ettől még lehet). DE ha van is, mindössze pár százalékot jelent. A fogyási szakaszban érdemes a kikerülhetetlen minimumra csökkenteni a gyors szénhidrátokat (kenyér, rizs, krumpli, tészta), helyettük sok zöldséget és húst enni.
2012. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
L-carnitine. Üditőként szoktam inni.
2012. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:

Malacpörzsölô...

Minek a zsírt még külön égetni, a mozgás kellô mértékben megoldja.

2012. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZerintem h szedsz is valamit, az harmadlagos a tervben. elso az etkezes, masodik a sport, es utana a tobbi. Azert fontos a dieta, mert anelul nem fogsz fogyni, csak erosodni, mellesleg ha megint abbahagyod, akkor meg tobb jon fel rad. Tehat az etkezesen van szerintem a legnagyobb hangsuly, arra mindig figyelni kell. Ezt a karnitint vAGY MIT EN IS hallottam, hogy jo, tehat kilehet probalni.
2012. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!