Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a csodaszer az Activiába...

Mi az a csodaszer az Activiában? Minden reklámban máshogy hívják azt a. Bizonyos dolgot. Please help me

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ti tudjátok hogy mi az a csodás bifidusz aktiregulárisz ami segít Szulák Andrea beleiben a szarást előidézni??
2012. aug. 24. 00:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az a parasztvakítás, ami miatt eladják a teljesen átlagos joghurtot, jó drágán.
2012. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valamiféle baktériumflóráról regélnek állandóan - biztosan valamiféle "jó" bacilusok vannak benne. Mondjuk én hiszek egy élelmiszerminőség-biztosítást is tanuló vegyészmérnök haveromnak, aki azt mondja, hogy a csodaszer baktériumtartalma nem elég a gyomorsav túléléséhez akkora mennyiségekben. Ha valaki legurítana belőle 1-1,5 litert, akkor talán igen..
2012. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Itt a finom Bifidus,

Ettől lesz a büfi dús!

2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nincs benne csodaszer, ez ugyanaz, mint a sima joghurt, csak ráírják, hogy aktiregulárisz, és máris 2xannyit fizet érte a pórnép.


tisztára, mint az apple.

2012. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

"ami segít Szulák Andrea beleiben a szarást előidézni"

Ezen sírok bäszki. xD

2012. aug. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy valami tök átlagos "joghurtos" baktérium, csak ezt a bifidusz izét levédették hozzá. Azért változik a név reklámról reklámra, mintha valami továbbfejlesztett termék lenne, pedig szerintem pont ugyanaz van benne.
2012. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szoondiii ***** válasza:
2%

ugyan olyan egészségtelen s.zar mint bármilyen más joghurt. az ember nem borjú (még aki annak érzi magát az sem) rossz hatással vannak a tejfélék a testünkre.

a baktérium törzs tök mindegy, jobbára szétmarja a gyomorsav.

az élelmiszermérnök voltam.

2012. aug. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt a rossz hatást majd mondd el a dédikémnek, aki 98 éves, és minden napját tejjel kezdi :D
2012. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"Szulák Andrea beleiben a szarást előidézni?" ku*va nagy forma vagy XDD nagyon szakadok. xD csináltál egy jó napot nekem. köszi :D:D
2012. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szoondiii ***** válasza:
0%

8. válaszoló, a 86 éves láncdohányos ismerősöddel nem szeretnél egy 'egészséges a dohányzás' marketinget csinálni?

ennyit ér a tejivó vénemberek példája. mindenki ismer 1-1 öreget, aki aránylag nincs túl jól, meszesek a csontjaik, koleszterin csökkentőkkel élnek és egyéb gyógyszerekkel, de pedáloznak velük hogy élnek még a tejivás ellenére.

nos sok másokan mások pedig nagyon betegek hála többek között a tejivásnak, illetve már meghaltak rákban.


1 pozitívum a joghurtról. rontja a belekből a felszívást, és mint tudjuk az alacsony energia bevitelnek vannak egészséges hatásai.. ennyi.

2012. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!