Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most már soha többé nem...

Most már soha többé nem ehetek bizonyos ételeket?

Figyelt kérdés
20 kiló felesleggel indultam, ezt mára sikerült leadnom két év alatt úgy, hogy rendszeresen sportolok és odafigyelek arra, hogy mit eszek, de amikor próbáltam visszahozni néhány ételt a korábbi étrendemből, azonnal elkezdtem visszahízni :( Pékárut majdnem egy éve nem ettem, húst sem eszem mást, csak sovány natúr csirkemellet zöldségkörettel, meg sem tudnám mondani, mikor ettem utoljára tésztát vagy süteményt. Most már soha többé nem ehetek semmi mást?
2012. máj. 5. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetnél? Ha nem gond hogy meghizol.

Vagy ehetsz bármit, de mozogj 5x ennyit.


Egyébként tésztát, sütit kihagyod az számit a legtöbbet, szóval húst simán ehetsz. Meg az sem mindegy milyen pékárú. Nem mindegy hogy tescos felfújt filléres zsemle, 2kg házi fehérkenyér vagy rozskenyér, ezer variáció van.

2012. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is soha, de nagyon ritkán. Néha megengedheted, de a hétköznapokból zárd ki. Én is így vagyok. Már majdnem egy éve nem ettem pizzát, szalmakrumplit, gyrost, mekis kaját. pedig majd meghaltam értük régen(attól is híztam meg). Majd ha elérem az álomsúlyt akkor valószínűleg fogok néha enni, de ritán. Mondjuk havi 1 pizza, heti egyszer kenyér.
2012. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én teljeskiörlésű kenyeret eszem ez elvileg jobb. Édességet,sütit szoktam. Annyi az egész h ritkán kell 2-3-4 hetente, és akkor nem gáz.
2012. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!