Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit csináljak? Reggeli helyett...

Mit csináljak? Reggeli helyett mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha reggel felkelek és eszem valamit, akkor egész nap éhes vagyok. Ha csak dél körül eszem és utána max. kétszer, úgy oké, viszont mindenki azt mondja, hogy reggel enni kell, hogy beinduljon az emésztés, de nekem az nem jött be.Valami ital,de mi? És fogyis legyen!
2010. febr. 24. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak reggel kell enni, hanem egész nap. Én este 11kor is eszek, ha kedvem van.
2010. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor egész nap eszem és az nem jó,mert olyat is eszem,ami árt a fogyimnak!

Valami olyasmit kellene innom ami megindítja az anyagcserémet! De mit?

2010. febr. 24. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyasmit kéne enned, amiben sok fehérje van, de szénhidrát alig: csirkemell
2010. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyobbnál nagyobb baromságok. Este 11-kor már nem szabad enni, nem a fogyókúra miatt, hanem mert olyankor már nem emésztéssel, hanem regenerálódással kell foglalkoznia a szervezetnek. (Persze ha hajnali 4-ig fent vagy, akkor nem szóltam...)


Kérdezőnek:

Nem azért vagy éhes, mert eszel, hanem mert ha a gyomrodba kerül valami, megindul az emésztés. Vagyis: ha iszol valamit, akkor is megindulul és még éhesebb leszel, mert enni viszont nem ettél.


Fogyni nem attól lehet, hogy csak naponta 2-szer eszel. Nem a kevés alkalom számít, hanem hogy MIT eszel. Egész nap ehetsz - zöldségeket. Gondolom, felnőtt ember vagy, tehát be tudod látni ésszel, hogy a te érdeked nem zabálni összevissza.


A reggeli nagyon fontos. Olyat egyél, ami hosszú távon laktat és energiát ad. Teljes kiörl. kenyér, esetleg magvakkal, valami sonka (vagy ahogy írták, csirkemell), és ami nagyon fontos: sok zöldséget hozzá. 1 nagy vagy 2 kicsi szelet ilyen szendvicstől nem fogsz hízni.

2010. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem az vált be, ha kaja mellé iszok tejet- akkor nem leszek éhes utána. próbáltad már a turmixot?

2010. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is eszek 11kor is, és nem azt mondtam hogy szar kaját!!!
2010. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondjuk én is szoktam 10kor-11kor is enni, ez a tízórai. egy alma/joghurt simán belefér.
2010. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom a Biotech cégnek a Meta Diet Shake-jét. Ez kimondottan erre való, hogy helyettesíts egy étkezést vele. Javasolják fogyókúrázóknak. Vannak benne vitaminok, 20% fehérjetartalma is van. Eltelít, és finom. Tejjel kell meginni, de van aki vízzel issza, ha nem akarsz tejet sem innni. Nem is drága, egy doboz kb 20 napra elég, ha kicsit kevesebbet teszel bele, mint egy kanál, akkor akár 30ig is ki tudod húzni, és kb 2600,- Ft egy dobozzal. Nem vézses. Kpaható Hervisben ( én ott vettem) de bármilyen poros boltban. Meg meg is rendelheted neten, csak üsd be google-ba. Remélem segíthettem.
2010. márc. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike!!! :)
2010. márc. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!