Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Raspberry vital kapszula...

Raspberry vital kapszula használ idős korban is?

Figyelt kérdés
Csak mert ezen a fórumon nem sok jót olvastam róla: [link]

#fogyókúra #fogyókúra.info
2012. okt. 10. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:

"A zöld tea és az ananász zsírégető hatása már egyéb fogyókúrákból is jól ismert, s ezek a hatóanyagok a Raspberry Vitalból sem hiányozhatnak. Mivel teljes mértékben természetes összetevőkből készül a termék, így annak káros hatásai nem ismertek, ráadásul semmiféle izgatószert sem tartalmaz. Akik túlsúllyal küzdenek, azok számára mindenképpen megér egy próbát egy olyan sokat bizonyított készítmény, melynek már sokan köszönhetik egészségüket, és hogy sikerült visszanyerniük vonzó alakjukat." [link]


NA????

2012. okt. 10. 13:54
 2/5 Micike1 válasza:

Én is rendeltem, most kaptam meg, holnaptó elkezdem szedni, aztán meglátjuk mit hoz a jövő!

Nem nagy örömmel olvastam a véleményeket, habár volt közöttük pozitív is, ami adott egy kis reményt. Ha azokat a gyümölcsöket, növényeket tartalmazza ami a flakonon fel vannak sorolva, és valóban elősegítik, felgyorsítják az anyagcserét, és ha rám is hatni fog, akkor nekem már megérte.

Két hét múlva befogok számolni, mert addigra már jelentkeznie kell némi hatásnak.

2012. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Micike1 válasza:

Mint ahogyan azt megígértem, megírom a véleményemet.


Szomorúan közlöm, hogy két hét után meg sem mozdult a mérleg. Pedig kevesebbet ettem, na nem azért, mert étvágytalanságot okoz, egyáltalán nem tapasztaltam azt a hatását, hanem mert odafigyeltem az étkezésre.

Nem tudom mire jó, de fogyókúrára semmiképpen!

Soha többé nem vásárolnám meg, a Raspberry vital kapszulát!

2012. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Micike1 válasza:
A legutóbbi hozzászólásom után sem fogytam!!! Ez az egész egy szélhámosság, és átverés. :(
2013. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kelemenannacska válasza:

Nem tudom mennyire vagy idős, én 44 éves vagyok. Nyáron kezdtem el szedni ezt a kapszulát, kb. 1 hónapja hagytam abba.

Nyáron sok gyümölcsöt ettem, meg nem is sokat, a végén már nem figyeltem a diétára, de a fogyás szerencsére nem állt meg. Ezalatt az idő alatt 11 kilót adtam le.

2013. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!