Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodiások! (akiknek nem hat)...

Hoodiások! (akiknek nem hat) Megvan miért nem hat?

Figyelt kérdés

Akinek nem hat az nézze meg az összetevőket a DOBOZON!!

Csak az hat amibe "Garcinia Cambogia" kivonat is van!

Az újakban nincsen, de a benne lévő papíron még ez áll!!!


Ez az összetevő az ami étvágycsökkentő és energianövelő!!!



2012. okt. 11. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint kitaláltak egy olyan készítményt, amitől le lehet fogyni, majd kifejlesztettek egy újabb változatát, amitől már nem. Ez aztán igazán abszurd. Ennyire naivak ne legyetek már emberek..
2012. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem neked írtam, hanem a hoodiásoknak!

Ez az összetevő benne van a scitec zsírégetőkben is.

2012. okt. 11. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de a scitec zsírégető sem úgy működik, hogy beszedet, aztán elmész aludni, és reggelre elpárolog a s*gged. Valószínűleg azért nem működik, mert az hogy valamit beszedsz nem elég ahhoz hogy lefogyj. Kivéve ha kétpofára ennéd a "proton pumpa gátlókat". Akkor pár hónap alatt eljuthatsz az Auschwitz-i állapotba, viszont elmondhatnád, hogy nem vagy kövér. Mellette mondjuk szétmenne az agyad, meg a belső szerveid, de hát a célért áldozatokat kell hozni. Nekem más betegségre szedett gyógyszer mellékhatása miatt írtak fel protonpumpagátlót, és 3 hónap alatt 12 kilót fogytam, ami azóta sem jött vissza. (igaz a cuccot azóta is szednem kell, csak kis adagban) Mondjuk azóta úgy érzem magamat, mint egy megrágott újság, de vitathatatlan tény, hogy 3 hónap alatt lement 12 kiló. Ha valakinek ez megéri a folyamatos rosszullétet
2012. okt. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Ez kész.. nem hiszem el!

Nem teszitek le a finomított szénhidrátokat, tejtermékeket, és itt fikcióztok.. ami nem lenne baj, de emiatt nem fogytok le, eszitek beteggé magatokat..

2012. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nézzetek már utána mi az a HCA!

És utána osszátok az észt!


A Hoodiával sincs gond, valószínű túl sok volt az egy napi kapszulában a pörgetőszer ezért kénytelenek voltak változtatni.(érdekes módon minden összetevőt)


Az eredeti hoodia kapszulában p57 kivonat van(nem alátámasztott hatóanyag), garcinia cambogia kivonat, zöld tea kivonat, rizspor és emésztő enzimek. A 2.és a 3. hatóanyag legálisan is beszerezhető készítményekben is van.


Nem mindenki edzés és diéta nélkül használja.

2012. okt. 12. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

hízás / fogyás akkor is hormonális kérdés, a táplálkozás pedig szerepet játszik a hormonháztartásunkban.

Hoodia ide vagy oda.

2012. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké. ...és???

NEM nektek írtam hanem azoknak akiknek nem hat.


Nektek sem hat?

2012. okt. 12. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
az értelmes hozzászólóknak írom, hogy aki szerint kapszulával le lehet fogyni, azzal ne álljatok le vitatkozni, mert nem érdekli őket az egészséges fogyás.
2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Jó hát nyilvánvaló hogy baromság az egész, főleg hogy azt a kaktuszt "teszik bele" amit amúgy nem lehet csak úgy termeszteni meg szüretelni... meg ezek a hozzávalók... jaahj hát nevetséges, azt írnak rá amit akarnak

DE én a hatásáért szedtem és a kérdésnek van értelme (már amennyire lehet értelme) hogy valami hatóanyaggal buheráltak mert én rendeltem és nekem sem működik és mostanában mindenki azt írja hogy nem hat. Én utoljára olyan március/áprilisban szedtem és tényleg "csodát" tett mert nem kívántam semmit sem, lesz@rom mitől, mi van benne, az sem érdekel ha valami illegális drog van benne csak ne kívánjak.

Amúgy ez tényleg jó :D nem párolog el a s*egged reggelre ha nem teszel érte :D én így kombinálom a " higgyünk kuruzslásnak" és "éljünk egészséges aktív életet", Van amelyik mindig beválik, van hogy mind a kettő egyszerre és van hogy csak néha ez néha az. Így tartom az alakom :D De a hiuság a legnagyobb rugó, rá tudja venni az embert mindenre.

2012. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy a hit ereje, akkora mint Isten állatkertje :D
2012. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!