Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek? Hasznos tanácsokat...

Ötletek? Hasznos tanácsokat várok főként olyanoktól akik tapasztalattal rendelkeznek, akiknek sikerült leadni a felesleget és tartani is tudták az ideális súlyt.

Figyelt kérdés

(Ötleteket várok, lehetőleg olyanok írjanak akiknek tényleg volt súlyproblémájuk)


Röviden:

21 éves vagyok, 167 centi és 68 kiló.

60 kiló szeretnék lenni és azt tartani, ideális lenne, jól érezném magam.

(Leginkább a hasam nem tetszik és a csípőm)

Szeretnék diétába kezdeni, a mozgásra sajnos nincs túl sok időm. Minden nap fél 7-kor kelek, 22:00-re érek haza.

Kb 12:00-ig tudok enni, utána csak este fél 10 után.. Kivéve amikor van 30 perc szünetem 12:00-21:00 között.

Tudnátok hasznos tippeket adni hogyan fogyhatnék le?

Étrenddel kapcsolatban illetve otthoni tornával amit este/éjjel tudnék csinálni.

Privátban részletesebben is írnék, annak akinek kedve van segíteni.

Előre is köszönöm. :)

Itt mégsem szeretnék minden kiírni.


2012. febr. 22. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*mindent
2012. febr. 22. 17:22
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit még leírnék, hogy reggel 8-tól nem vagyok itthon, este 10-ig.

Főzésre sajnos nem jut időm, fáradt vagyok hozzá éjjel..

2012. febr. 22. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz főzni magadra, akkor (is) meg kell válogatnod, hogy mit eszel.


Hétvégén tudnál főzni előre annyit, hogy az 2-3 napot fedezzen (ételhordó). Onnantól meg marad a kajarendelés, de persze csak magas fehérje, alacsony ch, alacsony zsír jöhet szóba. Nevesül a csirke-rizs és variációi. Péksütik elfelejt.


Az mitől van, hogy déltől fél tízig nem tudsz enni? Nem igazán tudom elképzelni de biztos felvilágosítasz.

2012. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendelés is kizárva, nem tudom átvenni.. Délelőtt suli, délután meló..a 30 perc az pont annyi, nincs több szünet..
2012. febr. 23. 09:26
 5/5 Neka válasza:
Ha tényleg nem tudod abszolút beiktatni a rendszeres és egészséges étkezést, akkor nem fogsz tudni megszabadulni a súlyfeleslegtől. Amit felvázoltál nekünk, az a jelenlegi életmódod, ezt megváltoztatva tudsz fogyni, másképp nem. Először is sokszor kell enni és keveset ill nem mindegy, hogy mit, és az sem, hogy mikor eszed. Hétvégenként csak van szabadidőd, vagy ha akkor sincs túl sok, azért mégiscsak tudnál magadnak egészséges ételeket készíteni.
2012. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!